АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Привітання
  4. »
  5. Вітаємо громаду з Новим 2022 роком

Вітаємо громаду з Новим 2022 роком

Привітання

Вітаємо громаду з Новим 2022 роком Шановні читачі та жителі Бориспільщини! Прийміть наші найщиріші привітання з наступаючим 2022 Новим роком! Так склалося, що на порозі нового року всі ми завжди оглядаємось на шлях, який пройшли, згадуємо прожитий рік, емоції.

Ми переконані, що у кожного з нас, він був багатим на події, виклики та випробування. У новий рік всі входять із новими цілями та сподіваннями, передусім - на добрі зміни, на краще життя як для себе так і для своєї родини. Чи справдяться ці сподівання – залежатиме, передусім, від кожного особисто – від прагнення, відповідальності, життєвої позиції, розуму та щоденної кропіткої праці.

Редакція інтернет-видання «Це Бориспіль» щиро бажає, щоб у Ваших душах ніколи не згасав вогонь надії, любові і добра! Нехай святкова новорічна зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі та зігріє любов'ю серця. Нехай новий 2022 рік додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашого рідного краю, заради всієї України!

Щиро і сердечно бажає кожному з Вас, здоров'я і щастя, добра і надії, справдження світлих мрій та сподівань.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
привітання, редакція, 2022, Новий рік
Оціни новину →
Переглядів: 903
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою