АвторизаціяРеклама

» » Вихованка Бориспільської ДМШ здобула перші місця на чотирьох музичних фестивалях

Вихованка Бориспільської ДМШ здобула перші місця на чотирьох музичних фестивалях

Новини Борисполя

Вихованка Бориспільської ДМШ здобула перші місця на чотирьох музичних фестивалях Олена Калініченко, учениця Бориспільської дитячої музичної школи (2 клас, естрадний вокал, викладач Ірина Климук) перемогла на міжнародних фестивалях, які пройшли в останній тиждень квітня 2020 року.

Так, на міжнародному фестивалі-конкурсі "Зоряний олімп", який проходив у Полтаві, Олена отримала диплом лауреатки І ступеня в номінації "Вокальне мистецтво", жанр "Естрадний вокал", ІІ вікова категорія. На дистанційному міжнародному фестивалі-конкурсі "Україна єднає світ", який проходив у Києві, нагороджена дипломом І ступеня в номінації "Естрадний вокал" серед дітей віком від 10 до 13 років і мпеціальним диплом від членкині журі – Заслуженої артистки України Пирогової Тетяни – Енергія світла. А також в Олени І місце у Номінації Розмовний жанр.

На міжнародному конкурсі-фестивалі музики, пісні, танцю та декоративно-прикладного мистецтва "Талановиті діти України" (приходив у Києві 25.04.20 р.) нагороджена дипломом І ступеня в номінації "Естрадний вокал", Toy (Netta Eurovizion Song), молодша вікова категорія. На фестивалі "ALL Ukrainian online competition" також стала лауреатом І премії в номінації "Естрадний вокал", вікова категорія 8-10 років.

«Оленка також здобула перемоги і в інших номінаціях, а саме:
- 1 місце в інструментальному жанрі (фортепіано) на Всеукраїнському фестивалі All Ukrainian Online Competition Vita-Vita Fest
- Гран прі у номінації "Розмовний жанр" на Міжнародному конкурсі "Талановиті діти України"»
. - про це, нам повідомила мама Тамара Калініченко.

Також, мама Оленки подякувала наставникам, Татяні Колосовій (викладач грі на фортепіано у ДМШ), Світлані Бевз (керівник студії Художнього слова при Бориспільському театрі "Березіль"), Ірині Климук (викладач естрадного вокалу при ДМШ) та Олені Мелащенко (улюблений класний керівник).

Колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" вітає Олену Калініченко з перемогою в цих конкурсах та бажає продовжити свій розвиток у цьому напрямку. Хто знає, може за кілька років її ім’я та її вокальні таланти знатимуть не тільки в Борисполі, але й у всьому світі.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
конкурс, перемогла, Лауреат, Бориспіль, Фестиваль, Калініченко, музична школа
Оціни новину →
Переглядів: 1095
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою