АвторизаціяРеклама

» » «Війна» перевізників

«Війна» перевізників

Новини Борисполя

«Війна» перевізників До редакції «Вістей» звернулися мешканці сіл Гнідин, Петровське та Вишеньки (Бориспільський район) з проханням з’ясувати, хто ж саме сьогодні є легальним перевізником на маршруті №753 «Вишеньки - Київ» через с. Гнідин: ТОВ «Автосервіс» чи ТОВ «Роміна»?

Оскільки через «війну» між перевізниками, яка триває багато часу, страждають пасажири. А на минулому тижні, розповідають люди, взагалі прикрий випадок стався: на зупинці метро «Харківська» до салону автобуса зайшов молодий чоловік і скомандував, щоб пасажири миттю покинули салон, бо це, мовляв, нелегальний автобус. Перелякані пасажири залишили маршрутку. «Невже починаються знову часи рекету 90-х років?» - пригадують люди про те, що з ними було.

Тож аби з’ясувати ситуацію, кореспондент звернулася за коментарями до керівників компаній-перевізників.

Директор ТОВ «Роміна» Петро Шамшур: «Наше підприємство здійснювало перевезення пасажирів на маршруті №753 «Вишеньки - Київ» упродовж 8 років (з 2002 року). Скарг, збоїв у перевезенні не було. Для зручності пасажирів ми купили нові автобуси, але тендер, який відбувся минулого року, виграло ТОВ «Автосервіс». Ми вирішили оскаржити рішення тендерної комісії у суді, оскільки вважаємо його несправедливим. Міністерство транспорту та зв’язку призупинило рішення Конкурсного комітету.

Державтотрансадміністрація видала наказ про тимчасове призначення перевізником по маршруту 753 ТОВ «Роміна». Суд виніс рішення на нашу користь. Тому ми є законними перевізниками на маршруті № 753. Але ТОВ «Автосервіс» продовжує виїжджати на маршрут. Мало того, нашим водіям погрожують, на мою родину було скоєно напад. І я теж це пов’язую з конфліктною ситуацією. 10 серпня я написав звернення до Київської ОДА про рейдерське захоплення цього маршруту, про невиконання належної кількості рейсів ТОВ «Автосервіс». Я вірю, що державні органи приймуть справедливі та законні рішення.э».

Директор ТОВ «Автосервіс» Микола Грона: «У нас є дозвіл на перевезення по маршруту №753 «Вишеньки - Київ», який ми отримали від Конкурсного комітету ще 30 липня 2009 року. Ми маємо розклад руху автобусів, погоджених Міністерством транспорту та зв’язку. Проте ТОВ «Роміна» подало позов до суду, щоб скасувати рішення тендерної комісії. Але ж люди не повинні страждати від цього, хтось же повинен перевозити пасажирів. Тому на час дії ухвали суду, згідно з наказом Міністерства транспорту, тимчасовим перевізником на маршруті №753 призначено ТОВ «Автосервіс».

Тож, скільки б ми не судилися, ми є перевізниками на цьому маршруті. Окрім того, ми виграли Апеляційний суд, який скасовує рішення Адміністративного суду і визнає рішення конкурсної комісії дійсним. А щоб якось вирішити цю проблему, голова Державної адміністрації автомобільного транспорту Доброход провів зустріч спільно з юристами, ТОВ «Автосервіс» і ТОВ «Роміна», на якій черговий раз було доведено, що перевезення по автобусному маршруту загального користування №753 має виконувати ТОВ «Автосервіс». Є й лист з цього приводу, який отримали ми і протилежна сторона».

Як з’ясувалося, конфлікт триває вже близько року. Хто правий, а хто винен — крапку має поставити суд. Але головне - не повинні страждати пасажири.

Автор: Лариса Громадська

Джерело: http://i-visti.com

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, Транспорт, маршрутки, громадський транспорт
Оціни новину →
Переглядів: 2819
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar
0
2 Спам
Никогда небыла довольна тем, как работает ТОВ Ромина, таких хамов водителей нет нигде и график по которому они ездили 8 лет всегда оставлял желать лучшего, особенно в выходние дни и по праздникам. Потому что они себя чувствовали богами.
Рада, что появился новый перевозчик, нареканий пока никаких.
avatar
0
1 Спам
А что, по законодательству не возможно работать на одном маршруте ДВУМ ПЕРЕВОЗЧИКАМ ОДНОВРЕМЕННО? Откуда же возьмётся рыночная конкуренция?
avatar

Новини за темою