АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Новини Бізнесу
  4. »
  5. Виїзна акція Бориспільського міськрайонного центру зайнятості в с.Гора

Виїзна акція Бориспільського міськрайонного центру зайнятості в с.Гора

Новини Бізнесу

Виїзна акція Бориспільського міськрайонного центру зайнятості в с.Гора Уже не вперше Бориспільський міськрайонний центр зайнятості проводить виїзну акцію в сільську місцевість - «Служба зайнятості - жителям села», з метою інформування населення про напрямки роботи державної служби зайнятості, стан регіонального ринку праці, права та можливості громадян.
14 вересня 2012 року, згідно плану-графіку виїзду мобільного центру зайнятості, спеціалісти центру зайнятості відвідали с. Гора.
Метою даного заходу було інформування як незайнятого, так і зайнятого населення про соціальні послуги, які надає служба зайнятості, про можливості самореалізації, стан ринку праці, надавались індивідуальні консультації з питань законодавства про працю та зайнятість. Спеціалісти центру зайнятості розповіли про можливості професійного навчання та перенавчання, та про навчальні заклади на базі яких воно проводиться.
Завдяки таким виїзним акціям, спеціалістам служби зайнятості вдається охоплювати інформаційними та профорієнтаційними заходами максимальну чисельність дорослого населення та учнів.
Всі учасники заходу отримали інформаційні, методичні матеріали, а також буклети Державної служби зайнятості.
Бориспільський міськрайонний центр зайнятості і надалі планує проводити такі акції. Адже завдяки ним сільське населення може отримувати інформаційні послуги, консультації та допомогу у підборі вакансій за місцем проживання.

джерело: Бориспільська районна рада

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспільського, Акція, Центру, Виїзна, с.Гора, зайнятості, міськрайонного
Оціни новину →
Переглядів: 1789
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою