АвторизаціяРеклама

» » Відтепер у Борисполі діятиме Молодіжна рада замість Молодіжного парламенту

Відтепер у Борисполі діятиме Молодіжна рада замість Молодіжного парламенту

Новини Борисполя

Відтепер у Борисполі діятиме Молодіжна рада замість Молодіжного парламенту На черговій 9-й сесії Бориспільської міської ради, яка відбулася 15 квітня 2021 року, депутати проголосували за створення такого органу, як Молодіжна рада. Припускаємо, що це той самий Молодіжний парламент, тільки під іншою назвою. І вже наступного дня відбулося її перше засідання, де було обрано голову ради, заступника та секретаря. Збори проходили в актовій залі Бориспільської міської ради.

Більшістю голосів учасники засідання обрали головою Павла Донченка. Заступником – Ігоря Січкаря, секретарем – Соф'ю Слівіну. Також були визначені голови комісій Молодіжної ради та всю структуру ради.

Загалом, до нового молодіжного органу потрапило 35 представників різних рухів та організацій, молодіжних рухів, а також лідери органів шкільного самоврядування.

На зборах також побував і Бориспільський міський голова Володимир Борисенко, який виступив перед присутніми з промовою та вручив пам’ятні сувеніри голові, заступнику та секретарю Молодіжної ради.

Нагадаємо, свого часу при Виконавчому комітеті Бориспільської міської ради працював такий структурний підрозділ, як Молодіжний парламент. Він був створений 2009 року в жовтні 13 числа. Створювався як незалежний, самоврядний, консультативно-дорадчий орган, який об’єднував актив студентської, працюючої, шкільної молоді.

Джерело

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
секретар, молодіжний, Голова, парламент, заступник, Бориспіль, рада
Оціни новину →
Переглядів: 593
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою