АвторизаціяРеклама

» » Відтепер у Борисполі депутати голосують не руками, а пультами

Відтепер у Борисполі депутати голосують не руками, а пультами

Новини у Борисполі

Відтепер у Борисполі депутати голосують не руками, а пультами Сьогодні, 29 березня відбулось сьоме пленарне засідання депутатів Бориспільської міської ради VII скликання. Ця сесія, можливо, і не відрізнялась би від попередніх, якби не одне нововведення. Цього разу депутати голосували за допомогою пультів, які роздали усім зареєстрованим обранцям.

Для депутатів Борисполя така форма голосування в дивину. Вони, хоч і були попереджені про нову систему голосування і їм пояснили як нею користуватись, все ж допускались помилок у кнопкодавстві. Тобто, голосували, але не так, як думали. Втім, помилок було небагато, бо жодне питання через це не переглядалось.

Як пройшло засідання 7 сесії міської ради, які там розглядались питання, ви дізнаєтесь найближчим часом. Слідкуйте за новинами в стрічці.

Зазначимо, саме ця система голосування проходить, ніби як, тестування депутатами: сподобається-несподобається. Крім того, на цей четвер – 31 вересня – запланована зустріч ще з двома організаціями, які пропонуватимуть придбати свої системи. Яка з них приживеться в Борисполі, дізнаємось найближчим часом. Наприклад, на наступній сесії, яка пройде в квітні цього року.

ДЖерело: http://borispol.org.ua

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, міська рада, депутати
Оціни новину →
Переглядів: 1084
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою