АвторизаціяРеклама

» » Відтепер бориспільські судді проводитимуть засідання по-новому

Відтепер бориспільські судді проводитимуть засідання по-новому

Новини Борисполя

Відтепер бориспільські судді проводитимуть засідання по-новому Як повідомили нам у Бориспільському міськрайонному суді, відтепер судді будуть проводити засідання в мантіях нового зразка. Крім того, на грудях ліворуч у кожного судді буде кріпитися нагрудний знак "СУДДЯ УКРАЇНИ".

Такі нововведення запроваджені в зв’язку з виконанням рішення Ради суддів України №7 від 31 січня 2020.

Основою нагрудного знаку "СУДДЯ України" є коло, обрамлене двома пружками, загальною шириною 6,25 мм, та висотою кожного борту 2 мм. Між пружками розміщено написи: зверху УКРАЇНА, знизу СУДДЯ. Написи розміщено по всіх ширині пружки. Букви в написах розміщено окремо одна від одної. Висота кожної букви шрифту не менше 0,4 мм над рівнем основи. Між написами, з кожного боку розміщено рослинний орнамент та зображення прапору України з обох боків.

В центральній частині нагрудного знака розташовано композицію, яка складається з карти України, поверх якої розміщено Римську колону з вагами.

Нагрудний знак складається з однієї деталі, діаметром 50 мм, загальною товщиною 4,5 мм. Матеріал латунь Л63. Всі елементи виробу рельєфні. При виготовленні використовуються емалі: синя, жовта – напівпрозорі, та тонуючий (матовий) лак. Нагрудний знак покрито нікелем, товщина шару якого не менше 6 мкм.

Зворотній бік нагрудного знака – рельєфний, має спеціальне кріплення до одягу, дві голки та 2 метелики, для можливості кріплення до одягу.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
зразка, мантія, знак, нового, міськрайонний, суд, Бориспільський
Оціни новину →
Переглядів: 513
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою