АвторизаціяРеклама

» » ВіДі Груп має намір вкласти $ 35 млн у будівництво автомістечка «ВіДі АвтоСіті Бориспіль»

ВіДі Груп має намір вкласти $ 35 млн у будівництво автомістечка «ВіДі АвтоСіті Бориспіль»

Події в Борисполі

ВіДі Груп має намір вкласти $ 35 млн у будівництво автомістечка «ВіДі АвтоСіті Бориспіль» Компанія «ВіДі Груп», великий транспортний оператор Україні, має намір інвестувати $ 35 млн в будівництво дев'яти автомобільних центрів автомістечка «ВіДі АвтоСіті Бориспіль» на трасі Київ - Міжнародний аеропорт "Бориспіль", будівництво якого компанія "розморозила" в поточному році.

Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україну" керівник автомобільного бізнесу "ВіДі Груп" Артем Ткаченко, перші 4 дилерських центри планується ввести в експлуатацію до грудня 2012 року, інші - в середині 2013 року.

"ВіДі Груп" поки не озвучує назву автобрендів, які будуть представлені в автомістечку.

За словами А. Ткаченко, у загальному обсязі фінансування 30% інвестує "ВіДі Груп", інші 70% - позикові кошти. Банком-партнером проекту є Ощадбанк (Київ).

В даний час проект схвалений, розпочато фінансування. Керівництво компанії покладає на цей проект певні надії з урахуванням розвитку інфраструктури в рамках підготовки до Євро-2012, у тому числі розширення аеропорту "Бориспіль".

Як повідомлялося, "ВіДі Груп" в 2008 році почала будівництво автомістечка "ВіДі АвтоСіті Бориспіль", у складі якого, зокрема, повинен був функціонувати дилерський центр Mazda, однак у зв'язку з кризою і різким скороченням продажів автомобілів було ухвалено рішення заморозити цей проект, а центр Mazda відкрити в складі автомістечка на Великій Кільцевій.

На сьогодні автомістечко «ВіДі АвтоСіті" об'єднує 13 дилерських центрів (у тому числі три - в Одесі) загальною площею більше 50 тис. кв. метрів, більше 90 моделей різних марок (Toyota, Lexus, Nissan, Infiniti, Honda, Mazda, Ford, Citroеn, Peugeot, Subaru), більше 150 сервісних постів, які обслуговують до 470 автомобілів щодня.

У будівництво автомістечка тільки в Києві компанія з 2007 року інвестувала близько $ 70 млн.

"ВіДі Груп" заснована в 1994 році Віталієм Джуринським. Основні напрями діяльності - автомобільний бізнес і Автологістика, страхування та фінансові послуги, девелопмент.

Оборот компанії в 2010 році склав 959 320 000 грн, чисельність персоналу - більше 1400 осіб.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
автомістечко, ВіДі Груп, Бориспільщина
Оціни новину →
Переглядів: 1264
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою