АвторизаціяРеклама

» » Ветерани спорту Бориспільщини під опікою регіоналів

Ветерани спорту Бориспільщини під опікою регіоналів

Новини спорту

Нещодавно з ініціативи голови районної партійної організації Владислава Байчаса відбулася зустріч партійного активу Бориспільщини з ветеранами спорту, переможцями Всеукраїнських змагань з важкої атлетики Петром Базюченком та Григорієм Білимом, яким була надана матеріальна підтримка для участі у цих змаганнях. В ході зустрічі відбулася цікава, змістовна розмова про спортивні досягнення району, про першочергові завдання.

Петро Базюченко, який нещодавно відзначив 80-річний ювілей, на Всеукраїнських змаганнях у Запорізькій області у квітні 2011 року, встановив 3 рекорди України, посівши І місце. Це справді людина легендарна. Адже Петро Максимович, кандидат економічних наук, заслужений працівник сільського господарства, вийшовши на пенсію з посади директора Кучаківського племзаводу, понад 20 років присвятив себе великому спорту. І став відомим не тільки на теренах Бориспільського району, Київщини та України, а й у світі. Він восьмиразовий чемпіон світу, десятиразовий чемпіон Європи, дворазовий чемпіон всесвітніх ігор серед ветеранів. Сьогодні Петро Максимович готується до нових спортивних звитяг – до участі у чемпіонаті Європи, що проходитиме влітку у Німеччині, та до чемпіонату світу з важкої атлетики серед ветеранів. На запитання партійців, як здобуваються перемоги, Петро Максимович відповів коротко: «Легко, але працювати доводиться щоденно». До того ж слід зазначити, що тренується ветеран самотужки, ніколи не мав тренерів. То ж його наполеглива праця дає такі результати завдяки самодисципліні, бажанню приносити спортивну славу Україні. Його відповіді на інші питання щодо харчування, здорового способу життя, зіркової хвороби тощо були такими ж короткими і разом з тим вичерпними. Бо як людина надзвичайно великої сили волі, скромна і працьовита він не має ні шкідливих звичок, ні зіркової хвороби. Його побажання, щоб кожен третій ветеран підтримував такий спосіб життя, щоб якогомога більше спортсменів-початківців стали продовжувачами його справи.

Щодо нагород також зазначив, що серед багатьох медалей, почесних відзнак, одним з найдорожчих йому є визнання Почесним громадянином Бориспільського району. Бо він всією душею любить рідний край, його людей. І мріє реалізувати свою давню мрію – за підтримки районної влади, місцевих меценатів побудувати у районі великий фізкультурно-оздоровчий центр, щоб спортсмени мали змогу тренуватись з професійними тренерами на належній спортивній базі.

Григорій Білим близько 40 років присвятив спорту, спортивно-масовій роботі. А нещодавно ще й посів друге місце на Всеукраїнських змаганнях з важкої атлетики, куди він поїхав з Петром Базюченком. До речі, це вже вдруге він виборов цю перемогу. Вперше брав участь у важкоатлетичних змаганнях у 2010 році у Кременчузі. Хоча його покликанням завжди був професійний волейбол. Він входив до збірної команди Київської області, неодноразово був чемпіоном області з волейболу. Та дружба з Петром Базюченком, велика робота над собою дали свої результати.

Закінчивши інститут фізичної культури, Григорій Тимофійович працював у районному спорткомітеті, пізніше у районному відділі фізкультури та спорту, а нині – директор спортивної школи. То ж з спортивним запалом розповів про досягнення вихованців та тренерів спортивної школи, про спортивні традиції. Зокрема, нещодавно проведено турнір пам’яті Василя Бойка, колишнього директора спортшколи, в якому взяли участь 6 команд. З захопленням говорив він про кращі спортивні колективи, зокрема футбольну команду Щасливського НВК та її тренера Івана Лесика, боксерські клуби на чолі з Валерієм Ґудзем та Олександром Згурським та інші, які приносять спортивну славу Бориспільщині та Київщині.

Голова організації Владислав Байчас, його заступники, депутати-регіонали подякували своїм видатним землякам-спортсменам за спортивну звитягу та запевнили їх у своїй подальшій підтримці.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1034
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою