АвторизаціяРеклама

» » Велика пожежа у Броварах

Велика пожежа у Броварах

Суспільство

Минулого тижня на території промислової зони у Броварах сталася пожежа. Навпроти заводу алюмінієвих будівельних конструкцій розташований великий склад. Там після 15-ої години виникла надзвичайна ситуація. За шість хвилин було знищено приміщення площею близько 30 тисяч квадратних метрів.

Воно належало підприємству «Євробетон». Шлейф диму було помітно навіть у багатьох районах Києва. Для локалізації загорання було залучено 15 екіпажів МНС із Броварів, Борисполя і Києва. Крім них, до місця події прибули карети швидкої допомоги. Основні роботи було закінчено о 18-ій годині, але, за словами свідків, дим було помітно навіть у пітьмі, зокрема у південному районі міста.

Наступного дня з’явилися нові подробиці про наслідки пожежі. Після гасіння робітники, що проводили там будівельні роботи, не змогли знайти двох своїх колег. За їхніми словами, вони працювали на даху складу, коли почалася пожежа. Один з них — 44-річний чоловік — отруївся чадним газом. Його тіло знайшли рятувальники. Другого чоловіка — 27-річного жителя Івано-Франківської області — у стані середнього ступеня тяжкості госпіталізували в лікарню.

Цікаво, що керівництво Броварського відділу МНС у перший день взагалі не згадувало про жертви, говорячи, що все обійшлося. Тільки майже через добу з’явилися відомості про справжні наслідки НП. Хто винен, поки що невідомо. Триває слідство. Але важливо, щоб цапом відбувайлом не зробили робітників, а ті, хто відповідав за безпеку, взагалі не залишилися непокараними.

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
пожежа, бровари
Оціни новину →
Переглядів: 787
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новости по теме