АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Новини Борисполя
  4. »
  5. Вартість проїзду по Борисполю зросте до 8, а потім і до 10 гривень

Вартість проїзду по Борисполю зросте до 8, а потім і до 10 гривень

Новини Борисполя

Вартість проїзду по Борисполю зросте до 8, а потім і до 10 гривень Відбулося чергове засідання Виконавчого комітету Бориспільської міської ради, на якому було прийнято рішення задовольнити прохання перевізників збільшити вартість проїзду в міських маршрутках. Про це йдеться в повідомленні на сторінці Виконавчого комітету Бориспільської міськради у Фейсбук.

Зокрема, проїзд до вересня складатиме 8 гривень із однієї особи за одну поїздку. Опісля – 10 гривень. При цьому врахували і школярів. Вони зможуть їздити в навчальний час за пів ціни від вартості, якщо покажуть учнівський квиток. Збільшення проїзду на пільгові категорії ніяк не вплинуть.

Серед аргументів щодо причин збільшення вартості проїзду, які наводили перевізники, те, що востаннє тарифи переглядали чотири роки тому. За цей час зросла мінімальна заробітна плата, вартість послуг зросла, як і ціни на запчастини та пальне. Тому возити пасажирів за 6 гривень є економічно не вигідним. Зрештою виникла проблема з перевезеннями людей, оскільки рейси відміняли, а на конкурс ніхто не хотів іти.

Виконавчий комітет хоч і погодився на підвищення ціни, втім, вирішили підстрахуватися. Так, була створена комісія з контролю виконання умов договору перевізниками, якістю надання послуг та розгляду скарги від пасажирів. Крім того, на конкурс серед перевізників, який мають провести цього року, буде поданий удосконалений договір, де передбачені вимоги до зовнішнього та внутрішнього вигляду маршруток, їх технічної справності, щоб була можливість розрахуватися карткою тощо.

Чи вплине збільшення ціни, створення контролюючого органу на якість надання послуг із перевезення пасажирів у місті Бориспіль покаже час. Сподіваємося, що перевізники дотримуватимуться умов договору, і містяни та гості отримають чудову послугу.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
зросте, перевізники, вартість, Бориспіль, маршрутки
Оціни новину →
Переглядів: 1060
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar
0
1
Це, мабуть, Wi-fi планують скрізь зробити і поліпшити якість маршруток! Не просто так піднімають ціну
avatar
0
2
Саме так, кондиціонери, телевізори, wifi, кваліфікована медична допомога на місці, зручні крісла (розкладаються в положення полулежачи), приємний кондуктор (він же екскурсовод) - це все, можна буде отримати за 10ку
avatar

Новини за темою