АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Новини Бізнесу
  4. »
  5. В Україні заборонили рекламу нотаріусів

В Україні заборонили рекламу нотаріусів

Новини Бізнесу

В Україні заборонили рекламу нотаріусів В Україні нотаріусам відтепер забороняється індивідуальна реклама в мас-медіа, включаючи мережу. Винятком стануть дані про місцезнаходження і графік роботи нотаріальної контори, пише Інтерфакс-Україна.

Такий наказ Мін'юсту України № 431/5 від 14 березня, якою схвалено Правила професійної етики нотаріусів України, опублікований в четвер.

За новими нормами регламентується поведінка юриста в позаслужбовий час. Згідно з правилами, дії, імідж та поведінка нотаріуса повинні бути узгоджені з нормами суспільної моралі та професійними етичними стандартами.

Так, схвалені юридичним відомством правила забороняють нотаріусам під час виконання професійних обов'язків: спілкуватися з особами, що звернулися за вчиненням нотаріальної дії, через помічника або іншого працівника нотаріальної контори; передавати функції нотаріуса, в тому числі технічні (підготовка проектів нотаріальних документів, створення оригіналів і копій , ксерокопіювання, ведення журналів і реєстрів, отримання відомостей з електронних реєстрів та внесення відомостей до них), іншим особам, окрім працівників нотаріальної контори.

Більш того, за нормами, нотаріусу забороняють "приймати в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння, у неділової одязі, курити під час прийому, або іншим чином проявляти неповагу до особистості, гідності і прав відвідувачів, а також звертатися до них з пропозиціями образливого, аморального характеру або вчиняти інші негідні дії щодо осіб, з якими нотаріус взаємодіє в процесі своєї професійної діяльності".

Раніше повідомлялося, що в Росії рекламний ролик заборонили за образу хліба.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
бизнес, заборонили, рекламу, Україні, нотаріусів
Оціни новину →
Переглядів: 1634
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою