АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Суспільство
  4. »
  5. В Україні вагітних школярок звільнили від випускних іспитів

В Україні вагітних школярок звільнили від випускних іспитів

Суспільство

В Україні вагітних школярок звільнили від випускних іспитів Міністерство охорони здоров'я України та Міністерство освіти, науки, молоді та спорту підписали спільний наказ, згідно з яким вагітних школярок звільняють від проходження державної підсумкової атестації.

Як пише видання Ліга , посилаючись на наказ від 01.02.2013 р. № 72/78, від проходження державної підсумкової атестації звільняються:
- учні (вихованці) загальноосвітніх навчальних закладів при наявності захворювань, визначених переліком захворювань;
- учні (вихованці) загальноосвітніх навчальних закладів, що перебувають у соціальних відпустках по вагітності та пологах, по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та у зв'язку з усиновленням дитини.

Учням (вихованцям), які за станом здоров'я можуть бути звільнені від проходження державної підсумкової атестації, необхідно подати за місцем навчання такі документи:
- заява батьків, одного з батьків або їх законних представників;
- висновок лікарсько-консультаційної комісії (ЛКК) закладу охорони здоров'я за місцем спостереження дитини, завірений печаткою відповідного закладу охорони здоров'я.

Учні (вихованці) загальноосвітніх навчальних закладів, що перебувають у соціальних відпустках подают такі документи:
- довідку (довільної форми), видану жіночою консультацією для жінок, які перебувають у відпустці по вагітності та пологах;
- заяву учнів (вихованців) (у випадку досягнення повноліття), які перебувають у відпустці по догляду за дитиною.

Підставою для звільнення від проходження державної підсумкової атестації є рішення педради загальноосвітнього навчального закладу, на основі якого видається наказ керівника цього навчального закладу.

Учні (вихованці), які не мають можливості пройти державну підсумкову атестацію в установлений строк через хворобу, не включеної в перелік захворювань, зобов'язані надати медичну довідку закладу охорони здоров'я, на підставі якої за рішенням педради загальноосвітнього навчального закладу надається право пройти атестацію згідно з пунктами 3.4, 3.9, 3.10 розділу III Інструкції про переведення та випуск учнів (вихованців) навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

Також затверджено Перелік захворювань, які можуть бути підставою для звільнення учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів від проходження державної підсумкової атестації за станом здоров'я.

Зокрема, встановлено, що діти, які мають розлади аутичного спектру мають право на постійне звільнення від проходження державної підсумкової атестації.

Наказ набере чинності з дня офіційного опублікування.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Україні, випускних, школярок, іспитів, звільнили, вагітних
Оціни новину →
Переглядів: 2238
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою