АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Суспільство
  4. »
  5. В Україні створять єдиний інтернет-портал Електронний дитячий садок

В Україні створять єдиний інтернет-портал Електронний дитячий садок

Суспільство

В Україні створять єдиний інтернет-портал Електронний дитячий садок В Україні має бути створений єдиний Інтернет-портал «Електронний дитячий садок», який допоможе батькам легко і просто влаштовувати своїх діток у садочок.

На цьому наполягає Олександр Вілкул, віце-прем'єр-міністр України.

Подібний портал, на думку міністра, повинен давати батькам можливість реєструвати дітей в садок у режимі онлайн. При цьому база повинна охоплювати весь регіон і бути єдиною, тобто включати в себе інформацію про всі садочки.

Крім того, міністр поставив перед підлеглими завдання створити у
всіх регіонах країни електронний проект «3D-дитячий садок».

Сьогодні цей проект вже стартував у Дніпропетровській області.

Завдяки проекту, батьки можуть отримати всю потрібну інформацію в режимі онлайн про той чи інший дитячий садочок і навіть пройти 3D-екскурсію по дошкільному закладу.

Доречі, у цьому році Київська міська адміністрація запустила портал з
онлайн-запису в дитячі сади.

Наразі система запущена для трьох районів - Оболонського, Печерського та Дарницького. На даний момент на порталі є мапа (на основі «Яндекс.Карт») з інформацією про дитячі садки в деяких районах міста. Можна шукати дитячі садки поблизу від місця проживання. Щоб заповнити онлайн-заяву, потрібно вказати ім'я та прізвище дитини, рік народження, номер свідоцтва про народження, а також п'ять варіантів дитячого саду, куди дитину хотіли б віддати батьки.

З часом планується, що портал буде містити інформацію по кожному дитячому садку Києва: дані про час побудови, адреса, контакти, кількість місць у групах дітей різного віку, фотографії, умови харчування, спеціалізація дитячого закладу.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Україні, дитячий, єдиний, садок, Електронний, інтернет-портал, створять
Оціни новину →
Переглядів: 3014
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою