АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Суспільство
  4. »
  5. В Україні підліткам заборонили нічні розваги

В Україні підліткам заборонили нічні розваги

Суспільство

В Україні підліткам заборонили нічні розваги В Україні, Верховною радою був прийнятий Закон, відповідно з яким дітям до 16 років забороняється у нічний час перебувати в барах, нічних клубах, закладах громадського харчування та інших нічних розваг без супроводу одного з батьків.

Відтепер, згідно з законом № 0952, діти, вік яких сягає до 16 років, зможуть знаходитися в закладах з 22.00 до 06.00 лише в присутності одного з батьків або осіб, які їх замінюють.

Власників закладів, в яких здійснюється нічна діяльність, зобов'язали вживати заходи щодо недопущення в такі заклади дітей до 16 років без супроводу батьків чи опікунів з 22.00 до 06.00 години ранку.

У свою чергу власники нічних розважальних закладів мають право в період з 22.00 до 06.00 години ранку вимагати у відвідувачів, документи, які змогли б підтвердити досягнення ними 16-річного віку.

Порушення встановленого законом порядку тягне за собою накладення штрафу на власників розважальних закладів у розмірі від двадцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

В Украине подросткам запретили ночные развлечения

В Украине, Верховной Радой был принят закон, согласно которому детям до 16 лет запрещается в ночное время находиться в барах, ночных клубах, заведениях общественного питания и других ночных заведениях без сопровождения родителей.

Теперь, согласно закону № 0952, дети, возраст которых достигает 16 лет, смогут находиться в заведениях с 22. 00 до 06.00 только в присутствии одного из родителей или лиц, их заменяющих.

Владельцев заведений, в которых осуществляется ночная деятельность, обязали принимать меры по недопущению в такие заведения детей до
16 лет без сопровождения родителей или опекунов с 22. 00 до 06.00 часов утра.

В свою очередь владельцы ночных клубов имеют право в период с 22.00 до 06.00 часов утра требовать у посетителей, документы, которые смогли бы подтвердить достижения ими 16-летнего возраста.

Нарушение установленного законом порядка влечет наложение штрафа на владельцев развлекательных заведений в размере от двадцати до пятидесяти необлагаемых минимумов доходов граждан.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Україні, нічні, заборонили, Розваги, підліткам
Оціни новину →
Переглядів: 3200
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою