АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Новини Бізнесу
  4. »
  5. В Україні на 10% скоротилося число мільйонерів

В Україні на 10% скоротилося число мільйонерів

Новини Бізнесу

В Україні на 10% скоротилося число мільйонерів Найбільш заможні люди всього світу, в тому числі і України, втрачають нажиті капітали. За минулий рік їх капітал зменшився у всьому світі на 1,8%, говориться в звіті Wolrd Ultra Wealth Report-2012-2013.

Сумарні активи мільярдерів знецінилися на 480 млрд дол., до 25,78 трлн дол., незважаючи на зростання числа мільйонерів на 1035 чоловік. Зараз у світі налічується 187,38 тис. громадян з капіталом понад млн.

В Україні за рік число мільйонерів скоротилося на 9,4%, до 480. Їх загальний стан також зменшився - на 15,1%, до 55 млрд дол. Згідно з останнім рейтингом американського журналу Forbes, кількість мільярдерів в Україні виросло на 2% - до десяти, а їх статок збільшився з 31,1 млрд дол. до 32,1 млрд. доларів.

Українські експерти вважають, що західні дослідження не повністю відображають українську реальність, оскільки число людей зі статком понад 1 млн дол все ж зростає.

Число багатих людей в країні збільшується, але частково через неофіційних доходів. У цілому число людей з капіталом до 5 млн дол зростає. Найближчим часом тенденція скорочення числа надбагатих людей в Україні збережеться, вважають фахівці.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
скоротилося, бизнес, Число, Україні, мільйонерів
Оціни новину →
Переглядів: 1449
Рейтинг: 4.5/2

Коментарі

avatar

Новини за темою