АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Події в Борисполі
  4. »
  5. В Іванкові пройшли «Козацькі забави»

В Іванкові пройшли «Козацькі забави»

Події в Борисполі

В Іванкові пройшли «Козацькі забави» Минулої п'ятниці вже зранку на подвір'ї Іванківського НВО Бориспільського району було гамірно: учні від 5-го до 11 класу зібралися на традиційний шкільний туристичний зліт «Козацькі забави».

Готувалися до нього тільки-но розпочалося навчання, тому на переможні результати сподівалися всі. І ось директор навчально-виховного об'єднання Оксана Чорноус оголошує старт і змагання розпочинаються. Кожен клас, як і належить справжнім козакам, вміло поставив намет, а спортивні конкурси були настільки цікавими, козацькими, що жарти і веселий сміх не заважали зосередитися на перемозі. «Спритні господині» з рогачами та чавунами швидко здолали естафету, на зміну їм прийшли «Богатирі», які піднімали удвох важкий мішок, «Спритні лучники» цілилися в гарбузи, а потім ще й через болото на ходулях переправлялися. У кожному з цих конкурсів були свої переможці, а головного переможця визначили за результатами всіх змагань. А як смакувала каша, зварена на свіжому повітрі!

І всі з нетерпінням очікували на призи - м'ячі, спортивний інвентар, та найбільше раділи головному призу - кавунам. Навіть переможці потай заздрили тим, хто їх отримав. Завітав на «Козацькі забави» і сільський голова с. Іванків Анатолій Тур, уболівав за своїх, подбав про призи. Тому директор вдячна сільському голові за підтримку, адже коли б не звернулися до нього за допомогою, ще ніколи не відмовляв.

До слова: військово-патріотичній роботі серед іванківських школярів приділяється неабияка увага. На базі Іванівського НВО постійно працює військово-патріотичний клуб «Ратоборець» (керівник Аркадій Горшков). І того дня всі з захопленням спостерігали за показовими виступами юних ратоборців.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
змагання, Бориспільщина, школярі, Іванків
Оціни новину →
Переглядів: 1378
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою