ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » В Борисполі на місці старого пождепо пропонують облаштувати музей

В Борисполі на місці старого пождепо пропонують облаштувати музей

Новости в Борисполе

В Борисполі на місці старого пождепо пропонують облаштувати музей Із ініціативою створити підрозділ Бориспільського державного історичного музею в будівлі старого пожежного депо, що знаходиться на розі вулиць Київський шлях та Бежівка, виступає активіст Дмитро Футорний. Про це Дмитро написав на своїй сторінці в соцмережі «Facebook». Як повідомив, сам її підписав, а потім розмістив запрошення в соцмережі.

«Друзі! Триває збір підписів за збереження будівлі старої пожежної вежі і облаштування в ній підрозділу Бориспільського державного історичного музею. Поставити свій підпис під петицією мешканців, проявивши свою активну громадську позицію, можна у магазині «Школярик» (навпроти гуртожитку по вул. Бежівка, 1, поруч із магазином «Надія»)».

Нагадаємо, кілька десятків років тому тут знаходилась пожежна частина. Потім її переселили на вулицю Шевченка, а в приміщенні розмістили Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Бориспільської міської ради, а також відділ контролю за благоустроєм. В останні роки ведуться розмови, щоб провести ремонт будівлі та розмістити тут Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Ще одну пропозицію про використання будівлі озвучив Борис Шапіро, який пропонував зберегти башту, прикрасити годинником, зберегти абриси гаражів та облаштувати, поруч із ЦНАП-ом муніципальну галерею з артцентром. При цьому зазначалось, що будівлі перебувають у передаварійному стані, а реставрація існуючої будівлі буде коштувати близько 10 мільйонів гривень.

«Я готовий підписати таку петицію, але щоб у реанімованій будівлі був розміщений артцентр із галереєю мистецтв. Ескіз і концепцію – розробить ГО «Зодчий» безкоштовно», – зазначив Б.Шапіро.

Тим часом у колишньому магазині «Урожайний» ведуться ремонтні роботи. Планується, що восени тут почне працювати Управління містобудування та архітектури. Подальша доля будівлі старої пожежної вежі залежить від бориспільців. Якщо петиція про облаштування музею набере 250 підписів, тоді представники влади міста будуть змушені розглянути це питання не одноосібно, а враховуючи думку містян.

Тому, якщо ви підтримуєте ідею зробити в будівлі колишньої пожежної вежі музей, завітайте в магазин «Школярик», що навпроти гуртожитку по вул. Бежівка, 1, поруч із магазином «Надія» та підпишіть петицію. Магазин працює в будні дні до 19:00, у вихідні до 17:00.

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
депо, соцмережі, активіст, пожежна, Бориспіль
Оцени новость →
Просмотров: 286
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме