АвторизаціяРеклама

» » У Борисполі цього року почнуть будувати нову школу на 840 учнів

У Борисполі цього року почнуть будувати нову школу на 840 учнів

Новини у Борисполі

У Борисполі цього року почнуть будувати нову школу на 840 учнів Починаючи з 1985 року в Борисполі неодноразово піднімалось питання, щоб побудувати ще одну школу. Нарешті крига скресла, бо в понеділок 4 квітня на щотижневій нараді перший заступник міського голови Микола Корнійчук повідомив радісну новину.

– Цього року ми починаємо будувати школу в районі вулиць Робітнича-Банкова, – зазначив М.Корнійчук. – Був проведений тендер у якому взяли участь три будівельні організації. Замовлення отримало ПрАТ «Агробудмеханізація», яке запропонувало найменшу ціну – за 95,7 млн.грн. Інші дві організації брались будувати, тільки одна за 102,6 млн.грн., друга за 105,4 млн.грн. Загальна площа території школи – більше 2,6 га. Почнемо всі роботи на ділянці на 20 день після проведеного тендеру, в другій половині квітня місяця. Сьогодні ми ставимо межові знаки. На фундамент виділяємо 15 млн.грн.

Присутні на нараді поцікавились, чи передбачена індексація в разі інфляції. На це Микола Корнійчук повідомив, що сума будівництва не зміниться, якщо будівництво не затягнеться.

– Якщо ми будуватимемо 5 років, звісно, сума може змінитись. Але ми хочемо побудувати школу набагато швидше – десь за 3 роки. Тоді вартість робіт не збільшиться і не зменшиться.

Пропонуємо переглянути: Якою буде нова школа в Борисполі

Будівництво школи – добра справа, але несподівано вона отримала неприємне продовження. Так, 6 квітня на прийом до міського голови окремо записались кілька людей із тієї частини міста. Люди приходили зі своїм, але воно було пов’язане з майбутнім будівництвом школи.

Так, записалась Лариса Веремієнко, яка прийшла відстояти земельну ділянку, яку обробляли її діди і прадіди, а тепер там починають будівництво. Записалась Любов Назаренко, в якої через будівництво школи забрали землю, яку вона обробляла. Ще один відвідувач – Віктор Данько. В його випадку є будинок, де живе три родини, але земля під будинком не оформлена.

Усім, хто прийшов по землі, яку віддали під будівництво школи, Микола Корнійчук пояснив, що робили проект на ту землю, яка є власністю громади.

– У кого з людей є державні акти на право власності землі, ми туди навіть не підходили, – пояснив М.Корнійчук. – А та земля, на яку ви претендуєте і вважаєте «своєю», вона належить територіальній громаді, оскільки була відведена під будівництво школи.

Пояснення представника місцевої влади не дуже влаштували відвідувачів. Наприклад, Лариса Веремієнко, як і Віктор Данько, пообіцяли звернутись до суду. Щодо Любові Назаренко, вона попросила знести її будинок (бо фундамент школи піднімуть і вся вода буде в неї в погребі), при цьому попросила взамін її приватизованої ділянки, яка знаходитиметься впритул до школи, або виділити квартиру, або земельну ділянку в іншому місці.

ДЖерело: http://borispol.org.ua

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Благоустрій, Бориспіль, нова школа, школьники
Оціни новину →
Переглядів: 2124
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою