АвторизаціяРеклама

» » В Борисполі біля кінотеатру побудують АТБ?

В Борисполі біля кінотеатру побудують АТБ?

Новини у Борисполі

В Борисполі біля кінотеатру побудують АТБ? Пам’ятаєте, як у першій декаді червня з-під стін кінотеатра – зі скандалом – виселяли книжкову палатку? Виселяли за допомогою крана, не обійшлось без погроз та іншого негативу... Про це виселення навіть написав на своїй сторінці в Фейсбук депутат міської Євгеній Боженко і пішло обговорення між френдами депутата і не тільки.

Одні стояли на тому, щоб там не було книжкового магазину, бо не ті умови, інші – щоб був. Лише поодинокі світлі голови цікавились тим, що там тепер буде. Але їхні запитання або залишались без відповідей, або зводились до сарказтичних відмовок, або мінялась тема розмови. Про це згодом.

Потім із-під стін кінотеатру виселили ларьок, де продавали шаурму, самсу, хот-доги та інше подібне. Далі настала черга виселили магазин із секонд-хендом. Коли всіх остаточно повиселяли, з’явився зелений паркан, який відгородив земельну ділянку від усього міста.

Мав минути місяць, щоб ця ситуація отримала продовження. До слова, теж скандальне. Щоправда, крім депутата Боженка на місце приїхало ще кілька депутатів: Ярослав Годунок, Олег Верес, Ілля Луців, Володимир Нагорний. І знову була поліція.

На цей раз ситуація склалась наступним чином. Виявляється, цю ділянку мають забудувати. Тут, відповідно до декларації, постане культурно-розважальний центр зі закладами торгівлі. Замовник – Гордієнко Валерій Миколайович (він та його родина є власниками кінотеатру «Європа» – прим. ред.). Щоправда, в замовника є дозвіл на підготовчі роботи, а тут уже розпочали активно готуватись заливати фундамент: повиривали ями, понасипали щебеня, позбивали секції під бетон...

Власне факт, що вже хочуть будувати, не отримавши відповідного дозволу і став каменем спотикання, як і те, що будують поруч із комунікаційними мережами. Депутати справедливо обурювались самоуправством замовника і забудовника. Особливо відзначився Ярослав Годунок, який не стримувався в словах на адресу представника чи то від замовника, чи то від забудовника. Могло дійти й до мордобою, але присутні поліціянти розвели конфліктуючі сторони.

Потому, той самий депутат міської ради Євгеній Боженко знову виклав у себе на сторіці пост у якому зазначив, що забудовник не виконав свої обіцянки, оскільки все мав зробити по закону, та пообіцяв, що в п’ятницю це питання будуть розглядати на комісії. Під цим залишив свій коментар і заступник міського голови з будівництва Дмитро Гопанчук, який повідомив, що він зв’язався з забудовником, активні роботи призупинені, а в п’ятницю проведуть робочу нараду за участю депутатів і забудовника.

Тим часом люди один одному переповідають, що на цьому місці буде АТБ, будівництвом якого опікується СБУ – чи то бориспільське, чи то київське. Але це більше чутки і все треба перевіряти.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
будівництво, Бориспіль, кінотеатр
Оціни новину →
Переглядів: 3735
Рейтинг: 4.3/7

Коментарі

avatar

Новини за темою