АвторизаціяРеклама

» » В аеропорту «Бориспіль» прикордонники затримали двох підроблених іноземців

В аеропорту «Бориспіль» прикордонники затримали двох підроблених іноземців

Кримінал в Борисполі

В аеропорту «Бориспіль» прикордонники затримали двох підроблених іноземців Упродовж дня – 30 жовтня 2016 року – прикордонники виявили двох іноземців, які збирались перетнути державний кордон України за підробленими документами. Перший – громадянин Ганни, другий – Грузії.

Під час перевірки документів пасажирів рейсу, що слідували до Франкфурта, прикордонники зупинили африканця, який намагався перетнути кордон як громадянин Італії. Було встановлено, що затриманий є 20-річним громадянином Ганни, який навчається в одному з вишів міста Харків. Згодом в іноземця виявили підроблений проїзний документ біженця Італії та підроблена ID-картка.

Іншого іноземця, громадянина Грузії, прикордонники зупинили під час перевірки документів пасажирів рейсу «Кутаісі-Київ». Чоловік надав паспортний документ та посвідку на постійне проживання в Україні. Під час ретельного огляду прикордонники встановили, що зазначена посвідка підроблена, вироблена на принтері та має орфографічні помилки. Згодом, чоловік зізнався, що підроблені документи виготовили його друзі за грошову винагороду.

За інформацією відділу з питань взаємодії зі ЗМІ АДПСУ

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, прикордонники, аеропорт
Оціни новину →
Переглядів: 1357
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою