АвторизаціяРеклама

» » В аеропорту «Бориспіль» боржника-аліментника не випустили за кордон, він влаштував дебош (+ відео)

В аеропорту «Бориспіль» боржника-аліментника не випустили за кордон, він влаштував дебош (+ відео)

Новини у Борисполі

В аеропорту «Бориспіль» боржника-аліментника не випустили за кордон, він влаштував дебош (+ відео) Увечері 1 січня 2020 року прикордонники ОКПП «Київ» у міжнародному аеропорту «Бориспіль» затримали громадянина України. Під час реєстрації на рейс до Дубаю на дану особу спрацювала база даних, де чоловік фігурує як такий, що має борг по несплаті аліментів. Тобто, йому обмежений виїзд із України.

Під час роз’яснення прикордонниками пасажиру причин відмови в перетині кордону, той повівся агресивно, як це видно з відео. Він нецензурно висловлювався, словесно ображав прикордонників, здійснював інші непристойні дії, що стали підставою для його затримання.

По факту на дану особу складений адміністративний протокол за ст. 185-10 КУпАП (злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника Державної прикордонної служби України або члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону). У подальшому цей випадок розглядатимуть у суді.

Також Державна прикордонна служба України попереджає, що в базі даних значиться 120 000 осіб, які не зможуть виїхати за межі України через несплату аліментів.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
аеропот, Бориспіль, аліменти, боржник, прикордонники, дебош
Оціни новину →
Переглядів: 5087
Рейтинг: 5.0/4

Коментарі

avatar

Новини за темою