АвторизаціяРеклама

» » Усе заради дитячого сміху

Усе заради дитячого сміху

Новини Борисполя

Тепер і у нашому дворі весело, — розповідали кореспонденту жителі будинку на вулиці Головатого, 36 а, — дзвенять дитячі голоси, лунає веселий сміх. А раніше матусі з дітками йшли гуляти у ті двори, де є дитячі майданчики.

Дитячий майданчик біля цього будинку було офіційно відкрито минулого вівторка. Дехто з батьків сам активно допомагав оформляти і встановлювати цей майданчик. Хоча серед мешканців були і недоброзичливці, в основному ті, хто втратив можливість паркувати на цьому місці свої автомобілі. Тож на всякий випадок жителі потурбувалися ще й про те, щоб захистити дитячу територію від «наїзду» залізних коней. Майданчик обгородили вкопаними у землю автомобільними шинами, які розфарбували у кольори лісового різнотрав’я. Розфарбували батьки-помічники не тільки імпровізований бордюр, але й намалювали барвисті квіти на лавочках та стінках пісочниці. У той час, коли діти весело освоювали гірку, випробовували гойдалку, будували замки із піску, жителі будинку користувалися нагодою поспілкуватися з представниками бориспільської міської влади на чолі із мером Анатолієм Федорчуком. Анатолій Соловйович познайомив людей із підприємцем, завдяки якому і з’явився цей незвичайний майданчик. Оскільки у бюджеті міста сьогодні коштів не вистачає, міська влада вимушена звертатися до підприємців за допомогою.

Сам автор цієї дитячої казки Денис Олександрович Шарапов, директор підприємства «Столярна мануфактура Гаравського», не захотів повідомити, скільки йому коштував цей майданчик.

— Я його подарував дітям, і це важливо. А вартість не має значення.

Зате Денис Олександрович уважно вислуховував думки і побажання жителів: що потрібно доопрацювати, чого на майданчику не вистачає...

Думаю, незабаром сюди приходитимуть погратися діти навіть із тих дворів, де уже є свої дитячі майданчики. Адже цей ексклюзивний, іншого такого у місті немає.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 859
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою