ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » Укрпошта підвищила тарифи на доставку листів на 40%

Укрпошта підвищила тарифи на доставку листів на 40%

Новости Бизнеса

Укрпошта підвищила тарифи на доставку листів на 40% З 10 вересня 2018 року підвищуються тарифи на пересилання Укрпоштою письмової кореспонденції на 40%. Так, ПАТ Укрпошта, відповідно до рішення Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації, підвищило тарифи на доставку листів на 40% з 10 вересня 2018 року. Відповідне рішення НКРЗІ опубліковано в газеті Урядовий кур'єр в понеділок.

Відзначено, що тарифи на послуги поштового зв'язку підвищуються в два етапи: перший з 10 вересня поточного року, другий - з 1 січня 2019 року.

Зокрема, з 10 вересня підвищуються тарифи на пересилання письмової кореспонденції на 40%, в тому числі за доставку непріоритетних листів вагою до 50 г - на 2 грн.

Підвищено також вартість доставки посилок без оголошеної цінності (масою до 10 кг) - на 3 грн (з ПДВ), або на 30%, в межах області, на 20% - в межах України.

У той же час другий етап підвищення цін на поштові послуги, згідно з документом, передбачає підвищення тарифів на ці ж послуги на 14,3% для листів і на посилки без оголошеної цінності (масою до 10 кг) - на 15,3% всередині області, на 11,1% - по Україні відповідно.

При цьому тарифи на пересилання міжнародної кореспонденції та міжнародних посилок, а також тарифи на додаткові послуги при пересиланні відправлень в рамках послуги Укрпошта Стандарт не змінюються.

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
Укрпошта, украина, тарифи, жители
Оцени новость →
Просмотров: 980
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме