АвторизаціяРеклама

» » Украли в Борисполі, а розбирали в Баришівці

Украли в Борисполі, а розбирали в Баришівці

Кримінал в Борисполі

Украли в Борисполі, а розбирали в Баришівці До бориспільської поліції звернувся житель міста Бориспіль, який повідомив, що хтось викрав службову «Газель», на якій він розвозить бутильовану воду. Слідчі розшукали автівку аж у Баришівському районі. Якби вони запізнились на один день, машину розібрали б – і кінці в воду.

Як з’ясували слідчі Бориспільського відділу поліції, «Газель» викрав 35-річний борисполець. Після крадіжки, він домовився ще з двома бориспільцями – одному 26, іншому 27 років – щоб ті перегнали автівку у схованку та попрацювали над зовнішнім виглядом – зняли декоративні наліпки. За цю «роботу» пообіцяв розрахуватись наркотиками – коноплею. До слова, викрадач-роботодавець і раніше мав проблеми з законом (його колись судили за розбій).

Наймити до діла взялись із завзяттям. Сіли в крадене авто і відігнали її в Баришівський район. Потім слідчі зазначать у протоколах, що «Газель» опинилась у підпільній майстерні, де змінювали агрегати, вузли різних марок автомобілів. Крім того, на території майстерні ще були виявлені та вилучені розібрані машини. Їх перевіряють.

На сьогодні відкриті кримінальні провадження за незаконне заволодіння транспортним засобом; за знищення, підробку або заміну номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу; за незаконне зберігання наркотичних засобів (ч.2 ст. 289; ст. 290; ч.1 ст. 309 Кримінального кодексу України). Також, слідчі перевіряють їх на причетність до скоєння інших аналогічних правопорушень на території міста Бориспіль, Бориспільського району та Київської області.

ДЖерело: http://www.kv.npu.gov.ua

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
Бориспіль, поліція, викрадачі, угон, авто, затримання, Баришівка
Оціни новину →
Переглядів: 2033
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новости по теме