АвторизаціяРеклама

» » «Україна має талант» запрошує на кастинг до Києва

«Україна має талант» запрошує на кастинг до Києва

Суспільство

З 19 вересня по 18 жовтня в усіх обласних центрах України проходять кастинги на участь у другому сезоні наймасштабнішої та найяскравішої телепрограми минулого телесезону в Україні - талант-шоу «Україна має талант».

Телеканал СТБ хоче віднайти ще більш яскраві, незвичайні, цікаві таланти серед українців, які гідні уваги країни. Та сподівається, що на кастинги не побояться прийти як літні люди, так і батьки з обдарованими дітьми, які справді можуть показати щось неординарне. А також всі інші, хто з якихось причин не зміг спробувати свої сили при відборі на перший сезон. Шоу немає вікових, або інших обмежень.

Організатори обіцяють, що подивляться номер кожного бажаючого продемонструвати свій талант.

Аби кожен охочий з київської області зміг продемонструвати свій талант, команда СТБ буде двічі проводити кастинг. А саме: 10-11, а також 17-18 жовтня (субота-неділя). За адресою: м. Київ, Палац культури "Росток", вул. Гарматна, 26/2, з 9.00 до 17.30 години.

Запрошуємо всіх бажаючих спробувати свої сили!

Старт шоу «Україна має талант-2» в эфірі СТБ запланований на весну 2010 року. Головний приз проекту – 1 000 000 грн. Ведучою залишеться Оксана Марченко.

Нагадаємо, що переможницею першого сезону шоу стала Ксенія Сімонова (м. Євпаторія) з талантом анімації з піску.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1156
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою