АвторизаціяРеклама

» » У Воронькові бобри спричинили аварійне відключення світла (+ світлини)

У Воронькові бобри спричинили аварійне відключення світла (+ світлини)

Новини з району

У Воронькові бобри спричинили аварійне відключення світла (+ світлини) У неділю на сторінці виконавчого комітету Вороньківської сільської ради у Фейсбук було розміщено повідомлення. В ньому йшлося, що «Винуватцями тривалої відсутності світла сьогодні були… бобри, які поклали зуба на вороньківські тополі у парку на острові».

Щоб відновити світло в селі, пробула бригада енергетиків. Вони звільнили лінії від опалих дерев та зрізали кілька аварійних, що також були пошкоджені бобрами і могли знову впасти на лінії електропередач.

Варто сказати, що про "роботу" тварин-будівельників у Воронькові знають давно. Питання зрізання пошкоджених дерев неодноразово піднімали місцеві жителі. Одні пишуть заявки енергетикам (Світлана Вересова), інші знімають про це відео (Sergiy Shvydchenko), деякі пропонують викликати мисливців (Григорий Коломиець). Натомість Василь Шевченко зі своїм зятем (на світлині) обмазують дерева переробом та замотують сіткою.

Проблема є. Так само є люди, які хочуть і можуть її вирішити. Тепер справа за очільниками Вороньківської сільської територіальної громади, які мають спільно з людьми вирішити це питання.

Джерело

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
бобри, світло, аварійне, Бориспільський, Район, відключення, Вороньків
Оціни новину →
Переглядів: 664
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою