АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Новини з району
  4. »
  5. У вороньківської громади хотіли загарбати більше 2 га в центрі села

У вороньківської громади хотіли загарбати більше 2 га в центрі села

Новини з району

У вороньківської громади хотіли загарбати більше 2 га в центрі села Поліція Київської області викрила незаконну оборудку з землею, до якої причетний державний кадастровий реєстратор Головного управління Держгеокадастру у Київській області та директор одного з підприємств. Завдяки спільній махінації, вони зареєстрували нову земельну ділянку, перемістивши її у центр села Вороньків, що на Бориспільщині. Стверджують, парочка зробила все, щоб вивести більше 2 гектарів земель із розпорядження громади.

Як встановили працівники слідчого управління поліції Київщини, за процесуальним керівництвом Київської обласної прокуратури, що директор одного із підприємств Київщини звернувся до реєстратора з заявою. Він просив "... внести виправлені відомості до Державного земельного кадастру" стосовно суміжних землевласників (землекористувачів), місця розташування земельної ділянки (адреса, координати), категорії та цільового призначення земельної ділянки, складу угідь, виду використання, інформації про власника, кадастрового номеру тощо.

Реєстратор виправлення вніс. Як результат, була сформована та зареєстрована нова земельна ділянка в центр села Вороньків площею понад 2 га, що належала приватній особі, а не громаді.

Проводячи досудове розслідування, слідчі забезпечили повернення згадуваної земельної ділянки Вороньківської селищній територіальній громаді.

Реєстратору повідомили, що його підозрюють в порушенні ст. 362 ККУ (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї). Йому загрожує покарання або у вигляді штрафу (від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян), або виправні роботи на строк до 2-х років.

Джерело

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Район, Вороньків, оборудка, поліція, земля, Бориспільський, махінатори
Оціни новину →
Переглядів: 1070
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar
0
1
Нехай ці жуліки відповідають за законом!
avatar

Новини за темою