АвторизаціяРеклама

» » У Вороньківській ОТГ депутати присягнули та проголосували майже за всіх старост

У Вороньківській ОТГ депутати присягнули та проголосували майже за всіх старост

Новини з району

У Вороньківській ОТГ депутати присягнули та проголосували майже за всіх старост У селі Вороньків провели першу сесію в оновленому складі. Засідання розпочали з зачитання протоколу про підсумки голосування на місцевих виборах, які відбулися 25 жовтня 2020 року. Відповідно до результатів, головою Вороньківської об’єднаної громади було обрано Чешко Любов Іванівну. До складу ради – 26 депутатів від восьми політичних сил. Про це повідомила Ірина Коваленко на сторінці "Спільнота Воронькова" у Фейсбук.

Найбільше мандатів – по п’ять – отримали: політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" та політична партія "Слуга народу". Чотири депутати пройшли від політичної партії "Європейська солідарність". По три – від політичних партій "НАШ КРАЙ" та "Громадянська позиція". По два – від "Опозиційна платформа – за життя" та "Пропозиція".

Під час першого засідання були присутні 21 депутат. Як зазначили, інші народні обранці не змогли прийти на сесію, оскільки захворіли.

Присутні депутати отримали посвідчення та склали присягу. Також провели таємне голосування щодо обрання секретаря ради. Більшість підтримала кандидатуру Віталіни Олексіївни Спис.

Під час засідання було затверджено склад постійних комісій, а також створено виконавчий комітет. Секретарем виконавчого комітету було призначено Віталіну Спис.

Одне з головних питань, які підтримали депутати – початок реорганізації Головурівської, Мирненської, Сошниківської та Старинської сільських рад.

Крім того, відбулось друге пленарне засідання. На ньому затвердили заступників голови Вороньківської ОТГ. Підтримали кандидатури Олександра Миколайовича Іщенка та Людмили Анатоліївни Пасько, які контролюватимуть роботу виконавчих органів.

Також затвердили старост. У селі Проців старостою буде Микола Петрович Кияшко. В селах Головурів та Кийлів – Олексій Олександрович Король. У Сошникові – Володимир Володимирович Тригуб. У Мирному та Малих Єрківцях – Світлана Петрівна Чуй.

Рішення щодо старост у селах Старе та Васильки не було прийняте.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Вороньківська, сесія, Бориспільський, Староста, перша, ОТГ, Район
Оціни новину →
Переглядів: 996
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою