АвторизаціяРеклама

» » У вівторок бориспільські міські депутати затвердять старост та старостинські округи

У вівторок бориспільські міські депутати затвердять старост та старостинські округи

Новини Борисполя

У вівторок бориспільські міські депутати затвердять старост та старостинські округи За інформацією на сайті Бориспільської міської ради, у вівторок 23 лютого поточного року, о 10 годині ранку, відбудеться засідання шостої сесії міської ради депутатів VІІІ скликання та пленарне засідання міської ради. На розгляд буде винесено більше чотирьох десятків питань. Серед них – це затвердження старост Бориспільської міської територіальної громади, а також утворення старостинських округів. Окрім того, мають затвердити положення про старосту та положення про помічника-консультанта депутата.

Передбачається, що депутати підтримають реорганізацію організаційної структури і штатної чисельності міської ради, управлінь, відділів, служб виконавчого комітету, служби у справах дітей та сім’ї, міського центру спорту та фізичного здоров'я населення. Також на розгляд винесуть проект рішення щодо створення віддалених робочих місць адміністраторів Центру надання адміністративних послуг (тобто в селах).

Серед іншого, депутати мають затвердити ряд програм на найближчі три роки. Зокрема, це стосується відпочинку та оздоровлення дітей і розвитку системи освіти. А також внести зміни в програми: медичної галузі; соціальної та правової допомоги учасникам АТО та їхнім родинам; соціально-економічного та культурного розвитку Бориспільської міської територіальної громади.

Повний перелік питань, що будуть розглянуті 23 лютого 2021 року депутатами восьмого скликання Бориспільської міської ради можна переглянути за посиланням: Бориспільська міська рада.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
депутати, сесія, програми, Бориспіль, Староста
Оціни новину →
Переглядів: 364
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar
1
1
Це добре!
avatar

Новини за темою