АвторизаціяРеклама

» » У третьому турі Вищої ліги з футболу почали визначатися лідери чемпіонату

У третьому турі Вищої ліги з футболу почали визначатися лідери чемпіонату

Новини спорту

У третьому турі Вищої ліги з футболу почали визначатися лідери чемпіонату У минулі три вихідні дні футбольні клуби Бориспільського району провели зустрічі ІІІ туру Вищої ліги Чемпіонату Бориспільського району з футболу. Хоч це ще початок і зарано ставити крапки на "і", потроху починають визначатися лідери чемпіонату, які в подальшому змагатимуться між собою за Кубок.

Погляньмо на турнірну таблицю третього туру. В кінці списку з результатом "0 очок" бачимо ФК "Кучаків" та ФК "Борисфен". Ці дві команди, попри титанічні спроби перемогти на полі не змогли набрати жодного очка. Так, "Кучаків" у неділю 28 червня програв ФК "Фаворит" і рахунком 2:5, що в результаті дало останній команді набрати 3 очки і зрушити з мертвої точки, обійшовши одразу дві команди. Як пам’ятаємо, в 2 турі "Фаворит" ще сидів на нулях.

Щодо ФК "Борисфен", у суботу вони зустрічалися з ФК "Алекс". Судячи з результату гри, на полі було спекотно того дня. Однак взяти ворота "Алекси" борисфенівцям не вдалося. 5 забитих голів проти шести. Тому "Борисфен" після третього туру не отримує жодного очка, тоді як "Алексі" нарахували аж 3-и, що вивело команду в першу трійку.

ФК "Карань" на своєму рахунку поки що має "1 очко", як і після другого туру. В суботу 27 червня вони грали з ФК "Атлетік", яким програли, не забивши жодного гола, з рахунком 0:2. Це дало можливість "Атлетіку" додати 3 очки та піднятися на четверту позицію в списку.

ФК "Мрія" грав у понеділок 29 червня з ФК "Дударків". Результат гри не дуже потішив гравців "Мрії". Все ж таки рахунок 4:1 на користь "Дударкова" каже сам за себе. Натомість дударківській команді такий результат тільки на руку. Перемігши, вони змогли набрати додаткові три очки, щоб очолити турнірну таблицю.

Цієї суботи відбулась ще одна гра ІІІ туру Вищої ліги. На полі зустрілись ФК "Іванків" та ФК "Мирне" Ця зустріч хоч і пройшла результативно, але була зіграна в нічию з рахунком 3:3. Команди отримали лише по одному очку. Іванківська команда залишилась другою в турнірній таблиці, відстаючи від ФК "Дударків" на два очка. Натомість мирненській команді довелося спуститися вниз, ставши п’ятою в списку.

Отже, що маємо після результатів ІІІ туру:
ФК "Дударків" очолює таблицю, маючи 9 очок.
Одразу за ним слідує ФК "Іванків" з результатом 7 очок.
Далі йдуть дві команди – ФК "Алекс" та ФК "Атлетік", які набрали по 6 очок.
У ФК "Мирне" зараз 5 очок і п’ята позиція в таблиці.
ФК "Фаворит" та ФК "Мрія" трохи відстають від мирненської команди, маючи кожна по 3 очка.
ФК "Карань" хоч і не остання, але змогла заробити після третього туру лише 1 очко.
В кінці турнірної таблиці пристроїлись ФК "Борисфен" та ФК "Кучаків", яким не вдалося набрати бодай по одному очку, щоб знятися з мертвої точки і почати набирати бали.

Інтернет-видання "Це Бориспіль" і надалі слідкуватиме за футбольними баталіями Чемпіонату Бориспільського району з футболу. Якщо ви хочете слідкувати за перебігом подій разом із нами, додавайтеся в групи "Це Бориспіль" або "Це Бориспіль LIVE" у Фейсбук.

Вболіваймо разом за свою команду.

Джерело

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспільський, ліга, Вища, чемпіонат, Район, футбол
Оціни новину →
Переглядів: 297
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою