ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » У серпні керівництво Бориспільської РДА проведе виїзні прийоми в селах району

У серпні керівництво Бориспільської РДА проведе виїзні прийоми в селах району

Новости в районе

У серпні керівництво Бориспільської РДА проведе виїзні прийоми в селах району Відповідно до графіку проведення виїзних прийомів, у серпні 2019 року керівництво Бориспільської районної державної адміністрації проведе прийоми в шести села Бориспільського району. Про це повідомляють у Бориспільській РДА.

Особисті питання Садовському Руслану Миколайовичу 14 серпня зможуть поставити жителі села Старе, а 28 серпня – він прийматиме жителів села Велика Олександрівка. Білецький Сергій Володимирович 14 серпня буде в Щасливому, а 28 серпня в Вишеньках. Лаврик Владислав Миколайович прийматиме 14 серпня в Рогозові, а 28 серпня в Воронькові.

Нагадаємо, САДОВСЬКИЙ Руслан Миколайович здійснює повноваження в питаннях використання землі (крім пайових земель), природних ресурсів, охорони довкілля; зайнятості населення, праці та заробітної плати; соціального захисту населення; містобудування та архітектури.

БІЛЕЦЬКИЙ Сергій Володимирович: бюджет та фінанси; наука, освіта, охорона здоров’я, фізкультура і спорт, материнство і дитинство, сім’я та молодь; культура.

ЛАВРИК Владислав Миколайович: державна політика у сфері надання адміністративних послуг; державна політика у сфері державної реєстрації; управління архівною справою; соціально-економічний розвиток; управління майном, приватизація, сприяння розвитку підприємництва та здійснення державної регуляторної політики; міжнародні та зовнішньоекономічні відносини; побутове, торговельне обслуговування; житлово-комунальне господарство, транспорт і зв’язок; електронне урядування та захист інформації.

Варто сказати, жителі вказаних населених пунктів мають обов’язково зареєструватись у сільських радах. Адже, в разі відсутності людей, прийом можуть відмінити.

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
прийом громадян, керівництво району, Бориспільщина
Оцени новость →
Просмотров: 275
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме