АвторизаціяРеклама

» » У селі Гора вирубують ліс під забудову на незаконно виділеній землі (+ світлини)

У селі Гора вирубують ліс під забудову на незаконно виділеній землі (+ світлини)

Новини з району

У селі Гора вирубують ліс під забудову на незаконно виділеній землі (+ світлини) «Незабаром нас позбавлять ще частини доступу до лісу. Підготовчі роботи активно ведуться. Арешти із земельних ділянок знято. Позови до суду жодним органом не подано», – написав сьогодні в Фейсбук громадський активіст Олег Якимчук, який кілька років бореться з системою, намагаючись повернути громаді незаконно роздану землю. Зокрема, і в селі Гора.

Як він повідомив, сьогодні техніка почала проводити роботи з будівництва дороги. Там, відповідно до Генерального плану – нібито – має бути вулиця Східна. А землю роздано під індивідуальне садівництво.

Варто зазначити, що шматок землі, який роздали під садіництво (всього 29 ділянок), накладається на землі водного фонду та землі ДП «Бориспільський лісгосп». Тобто, на цій ділянці росте ліс, який є національним багатством, входить до лісового фонду України і перебуває під охороною держави. Крім того, 2019 року було відкрито кримінальне провадження з цього питання.

Зважаючи на те, що роботи розпочались, можна зробити припущення, що справу або зарубали, або виконавці розпочали роботи на свій ризик. Бо в нашій державі досі – поки що – діє не верховенство правди, а принцип "пАрєшаю".

Посилання на розгляд кримінального провадження ТУТ.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспільський, Ліс, ділянки, земельні, Район, гора
Оціни новину →
Переглядів: 384
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою