АвторизаціяРеклама

» » У садочок як у школу

У садочок як у школу

Новини у Борисполі

Нині першого вересня малеча дитсадків уже не проводжає такими заздрісними оченятами школяриків із портфеликами і квітами, як було раніше. Тепер і для дошкільнят цей день у календарі святковий.

Який у нас сьогодні день? – звертається до своїх вихованців, котрі зручно вмостилися за маленькими партами, Тетяна Юріївна Мележик, вихователька бориспільського дитсадка «Росинка».

— Перше вересня! — хором відповідають святково вбрані дітлахи.
— День знань! — хтось вигукує з задньої парти.

В ігровій кімнати, котра в ці хвилини перетворилася на шкільний клас, — букети квітів. Ляльки й ведмедики сиротливо відпочивають у кутку. Не до них зараз їхнім господарям. Нині вони з серйозним виглядом і цікавістю перегортують сторінки справжнього «Букваря». А на стіні перед ними — уквітчана справжня шкільна дошка.

— Навчання п’ятирічних дітей цього року стало обов’язковим, хоча це не означає, що ми за партами тримаємо «п’ятирічок», як на уроці. Все проходить в ігровій формі, — розповідає завідувачка «Росинки» Лідія Михайлівна Савченко. – Діти навіть не помічають, що це заняття. Найвищою оцінкою є похвальне слово або маленький подаруночок. Першого дня навчального року вихователі розповідають про Батьківщину, рідне місто, сім’ю. Після занять — першовересневі розваги, ігри. Сьогодні головними казковими персонажами є Знайко з Незнайком. Усі наші «школярики», звичайно, хочуть бути більше схожими на розумного Знайку. Тому й завтра із задоволенням сядуть за свої парточки.

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
Бориспіль, Школа, діти, САДОЧОК
Оціни новину →
Переглядів: 948
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новости по теме