АвторизаціяРеклама

» » У руках бориспільської ради собачі долі

У руках бориспільської ради собачі долі

Новини у Борисполі

Місяць взяли бориспільські обранці на роздуми щодо визначення з розміром грошової допомоги з міської казни на підтримку притулку для бездомних собак «Артемон», що функціонує на громадських засадах.

Права людини іноді важко відстояти у нашому суспільстві, а тут любителі хвостатої братії зважилися слізно закликати депутатів на вівторковому пленарному засіданні 27 сесії міськради змилостивитися над долями десятків безневинних тварин, які вважаються бездомними. Від імені групи ентузіастів -любителів, на самовідданості яких і тримається притулок «Артемон», виступила зі зверненням до присутніх Наталія Мартинова.

– Давайте разом рятувати вуличних тварин, – говорила жінка з трибуни. – Ми прийшли, щоб нас почули: без фінансової підтримки міста на стерилізацію і лікування бродячих тварин більшості з них не вижити. Потрібно, щонайменше, тисяча гривень у місяць на ці заходи. Ми готові дати задокументовані звіти про витрачені кошти.

Нечисленну групу захисниць тварин більшість обранців зустріли не вельми привітно, навіть насторожено. Виникла дискусія, яку депутати назвали «базаром». Ті, хто відстоював права на існування братів наших менших, просили озвучити суму, що офіційно виділяється на заходи проти сказу. «Ні копійки!» – прозвучало із зали. «Масово у місті отруюють собак», – потому сміливо стверджували гості, припускаючи, що таке цинічне явище твориться під владним началом. Подібні закиди зрештою були спростовані як депутатами, так і представниками влади. Пропозиція гостей про переведення притулку у статус комунальної власності була категорично відхилена. Олена Донченко закликала колег зголоситися виділити з бюджету 150 тис грн. на 2012 рік на потреби притулку, оскільки збереження життя живих істот важливіше, на її думку, ніж плановий ремонт будинку культури колишнього радгоспу «Бориспільський», на суму три млн грн.

З одностайністю у сесійній залі не склалося. Шанси розраховувати на фінансову підтримку собаколюбам дав мер Анатолій Федорчук, який запропонував взяти таймаут на місяць, щоб вивчити «собачу» тему на екологічній комісії (голова Валерій Мартишко) і прийняти адекватне рішення. Юлія Опанасюк, яка працює в «Артемоні», наголосила, що на годування одного собаки в день витрачається 20 – 30 грн, наразі у притулку перебуває 60 тварин, тамтешні працівниці активно опікуються і вуличними чотирилапими.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, безпритульні собаки, новини
Оціни новину →
Переглядів: 840
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою