АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Новини з району
  4. »
  5. У родини з Дударкова народилися дівчата-двійнята

У родини з Дударкова народилися дівчата-двійнята

Новини з району

У родини з Дударкова народилися дівчата-двійнята Як стало відомо ЦеБориспіль, у селі Дударків Бориспільського району (Пристолична СТГ) в родині Ігоря Чепайди та Діани Харченко народилися дівчата-двійнята – Кіра та Міра. Тепер у родині вже п’ять дітей. Усі дівчата.

Ця щаслива подія сталася 17 червня 2021 року в одному зі столичних пологових відділень із різницею в одну хвилину. Лише 6 липня батьки зареєстрували народження доньок у Пристоличній сільській раді. Адже мама певний час перебувала під наглядом лікарів (жінці робили кесарів розтин).
– Поки наша мама відходила від анестезії, акушерка поклала малят на мене. Я тримав крихіток обома руками, дивився на них і сміявся, і плакав... Вони такі гарненькі... Ці батьківські почуття не можливо передати словами, – поділився Ігор.

Молоді батьки не сподівалися на двійню, хоча в Діани в роду й були двійнята. Коли чоловік дізнався, що показала УЗД, спершу не повірив, бо перепитав у лікаря чи це правда.

– Старшенька Кіра важча за сестричку, її вага 2.650, а менша Мирослава (вага 2.210) – більш криклива, – усміхаючись, розповідає мама Діана. – Няньчити немовлят допомагає найстарша донька, 14-річна Валерія, а ще Євгенія й Вікторія. Дівчатка дуже чекали поповнення.

Колектив інтернет-видання ЦеБориспіль бажає новонародженим міцного здоров’я та бути щасливими, щоб рости на радість батькам!

Джерело

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспільський, народилися, Район, Пристолична, двійня, дударків
Оціни новину →
Переглядів: 1590
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою