АвторизаціяРеклама

» » У районі пройшла спартакіада серед працівників освіти, культури та спорту Бориспільщини (+ фото)

У районі пройшла спартакіада серед працівників освіти, культури та спорту Бориспільщини (+ фото)

Новини з району

У районі пройшла спартакіада серед працівників освіти, культури та спорту Бориспільщини (+ фото) 28 жовтня 2019 року в селі Вороньків Бориспільського району Київської області провели спартакіаду між працівниками Управління гуманітарного розвитку Бориспільської РДА. Учасники спартакіади змагались одразу в кількох видах спорту, а саме: дартс, настільний теніс, шашки, волейбол.

За результатами змагань переможці визначились наступним чином.

У дартсі серед жінок найкращі результати показала Світлана Сьомак (голова районної профспілки освітян), яка виборола перше місце. Друге місце в представниці від культури – Марія Мережко. Третє – Оксана Мамайсур. У чоловіків найкращий результат у Сергія Здоренка (Любарецька ЗОШ), друге місце – Павло Селінський (директор клубу с. Мирне), третє розділили Микола Подолинний (Вороньків) та Сергій Драгомерецький (Вишеньки).

У змаганнях із настільного тенісу серед жінок Олена Деревенко (Мартусівка) завоювала бронзову нагороду. Срібло в Лариси Нагорської (Гірська ЗОШ). Золото заслужено завоювала Оксана Литовка (Лебедин, Кучаківська с/р). Серед чоловіків у цьому виді спорту третє місце в Володимира Дегтяра (Артемівка, Кучаківська с/р), друге місце – Володимир Соколівський (Сеньківка), перше – Леонід Засенко (Любарецька ЗОШ).

У шашках – серед жінок – найкращий результат показала Єва Цвикор (Любарецька ЗОШ). Друге місце в Дарини Масюк. Третє місце між собою розділили Марія Мережко та Юлія Кряжева. Серед чоловіків найкраще в шашки грав Микола Огородник (В.Олександрівка). Срібло дісталось Анатолію Андрієнку (Вороньківська ЗОШ). Бронзова нагорода в Безпалого.

Також провели змагання з волейболу. Учасники були поділені на шість збірних команд. Перемогла збірна у складі Миколи Подолинного, Олега Берстеньова, Марії Кацан, Світлани Ручко, Миколи Ільченка, Леоніда Засенка, Сергія Здоренка.

Всі учасники спартакіади були нагороджені пам’ятними медалями та грамотами від Управління гуманітарного розвитку Бориспільської райдержадміністрації, профспілки, БРЦФЗН "Спорт для всіх".

Редакція сайту "Движение Борисполя" висловлює подяку Геннадію Віталієвичу Яцюті та Людмилі Мартинюк за допомогу в підготовці матеріалу.

Світлини: Відділ культури Бориспільської райдержадміністрації; Г.Яцюта

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
волейбол, Бориспільський, Район, шахи, спартакіада, дартс, Вороньків
Оціни новину →
Переглядів: 478
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою