АвторизаціяРеклама

» » У Першій лізі Чемпіонату Бориспільського району з футболу вже маємо чотирьох лідерів

У Першій лізі Чемпіонату Бориспільського району з футболу вже маємо чотирьох лідерів

Новини спорту

У Першій лізі Чемпіонату Бориспільського району з футболу вже маємо чотирьох лідерів Після четвертого туру статус кількох команд Першої ліги Чемпіонату Бориспільського району з футболу дещо змінився. Якщо ФК "Алекса" була єдиним лідером, випереджаючи "конкурентів" на три очка, то зараз серед лідерів одразу чотири команди, які мають по результат у 9 очок: ФК "Сеньківка", ФК "Вороньків", ФК "Алекс-2" та ФК "Алекса".

Піднятися "Алекса" не змогла, бо програла ФК "Золоче" з рахунком 3:1. Натомість золочівцям ця перемога дала можливість набрати додаткові 3 очка, відстаючи від четвірки лідерів на одну позицію. Якщо в наступному турі команді вдасться перемогти, вона безперечно зможе покращити свою позицію в турнірній таблиці.

Перемога ФК "Алекс-2" над ФК "Атлетік-2" з рахунком 2:4 додав додаткові очки команді та, відповідно, можливість позмагатися за перші місця у таблиці. Цього на скажеш про "Атлетік-2", який продовжую пасти задніх зі своїми 3 очками після чотирьох зіграних ігор.

У третьому турі Першої ліги відзначився ФК "Сеньківка", які забили в ворота суперника дев’ять голів. У четвертому турі вже відзначились гравці ФК "Вороньків", які змогли обіграти ФК "Гора" з нищівним рахунком 8:1. Ця перемога підняла вороньківців у першу четвірку лідерів турнірної таблиці. "Гора", навпаки, не зрушила з місця, хоча й випереджає три команди-конкурентки.

Після трьох зіграних матчів, перемога ФК "Сеньківка" у грі з ФК "Карань-2" лише зміцнили позиції сеньківців. Результат гри: рахунок 1:3, плюс три додаткові очки.

Невдало зіграв ФК "Біотех" із ФК "Ніка". Рахунок матчу 0:3 на користь "Ніки". Перемога дала можливість набрати команді ще три очки, щоб обійти горян.

У хвості турнірної таблиці другий тур поспіль плетуться дві команди: ФК "Карань-2" та ФК "Рогозів". Перша команда, як уже казали, не змогла пробити оборону сеньківців. Щодо рогозівців, у четвертому турі вони взагалі не грали. На 5 тур вони записані та мають зіграти в суботу 11 червня з "Карань-2". Тоді й побачимо, що зміниться для цих двох команд

Джерело

Інтернет-видання "Це Бориспіль" і надалі слідкуватиме за футбольними баталіями Чемпіонату Бориспільського району з футболу. Якщо ви хочете слідкувати за перебігом подій разом із нами, додавайтеся в групи "Це Бориспіль" або "Це Бориспіль LIVE" у Фейсбук.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Район, перша, чемпіонат, Бориспільський, ліга, футбол
Оціни новину →
Переглядів: 302
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою