АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Події в Борисполі
  4. »
  5. У ніч на неділю Україна перейде на зимовий час

У ніч на неділю Україна перейде на зимовий час

Події в Борисполі

У ніч на неділю Україна перейде на зимовий час На території України 31 жовтня 2010 року в 4:00 скасовується дія літнього часу. Стрілки годинника будуть переведені на годину назад.

Перехід на "зимовий час" в останню неділю жовтня здійснюється згідно з постановою Кабінету міністрів від 13 травня 1996 року № 509. На літній час в цьому році Україна перейшла на літній час у ніч на 28 березня. Стрілки годинника переводилися на 1 годину вперед.

Традиційно перехід на "літній" час здійснюється в останню неділю березня, на "зимовий" - в останню неділю жовтня.

Транспортні підприємства України готують перехідні графіки руху. Практика щорічного переходу на "зимовий" і "літній" час діє сьогодні більш ніж в 100 країнах світу. У ряді країн дата переходу визначається з урахуванням регіональних традицій. Вперше годинникову стрілку перевели у Великобританії в 1908 році.

Часовий перехід практикують також Європа і Мексика. У той же час країни південної півкулі, наприклад, Австралія, Бразилія, Чилі перейдуть або вже перейшли на "літній" час.

Грузія і країни Центральної Азії останніми роками відмовилися від переходів з "зимового" на "літній" час.

За оцінкою ряду експертів, близько 10-15% населення перехід на літній час може сприйняти болісно. Разом з тим, психологи відзначають, що якихось серйозних проблем це не викликає, і вже через два-три дні настає звикання, і стан людини приходить у норму.

На 31 жовтня 2010 року в Україні призначені вибори до місцевих органів влади.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1018
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою