АвторизаціяРеклама

» » У навчальних закладах Борисполя і району правоохоронці проводять лекції «Урок з поліцейським» (+ фото)

У навчальних закладах Борисполя і району правоохоронці проводять лекції «Урок з поліцейським» (+ фото)

Новини у Борисполі

У навчальних закладах Борисполя і району правоохоронці проводять лекції «Урок з поліцейським» (+ фото) На території міста Бориспіль та Бориспільського району з початком нового навчального року інспектори ювенальної превенції Бориспільського відділу поліції проводять лекції у навчальних закладах. Про це нам повідомили у прес-службі ювенальної превенції Бориспільського ВП.

Так, в рамках Всеукраїнської акції «Урок з поліцейським» провели лекції в новому Бориспільському академічному ліцеї з учнями 8-10 класів на тему: "відповідальність неповнолітніх". Школярів цікавили деякі запитання щодо самозахисту та їх прав. Загалом, урок пройшов у формі діалогу, правоохоронці надавали відповідь на всі запитання учнів.

Також, з метою запобігання тютюнопалінню та розпиття спиртних напоїв серед неповнолітніх, старший інспектор Хіміч А.В. та інспектор ЮПСП Проневич А.В. провели «Урок з поліцейським» з учнями Бориспільської ЗОШ №6. Зокрема, учням даного навчального закладу було доведено до відома про наслідки та відповідальність за дані дії.

10 вересня у Всесвітній день запобігання самогубства ювенальні поліцейські Бориспільського відділу поліції провели у навчальних закладах акцію «Життя - найвища цінність та радість». Під час зустрічі зі школярами поліцейські наголосили на тому, що найбільшою цінністю для людини є її життя та з будь якої ситуації є вихід.

Згодом, під час тижня безпеки дорожнього руху в Гірській ЗОШ І-ІІІ ступенів Бориспільського району старшим інспектором ювенальної превенції Хімічем А.В., інспектором Проневич А.В. та Нікітьонок В.В. для учнів 3-4 класів було проведено практичне заняття "Пригоди в країні дорожніх знаків". Дітям доведено основні правила дорожнього руху та дотримання правил поведінки на дорозі з метою профілактики дорожньо- транспортного травматизму за участю дітей.

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
Бориспіль, Школа, поліція, лекції, Район, дати
Оціни новину →
Переглядів: 200
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новости по теме