АвторизаціяРеклама

» » У музеї презентували історичну Абетку Борисполя

У музеї презентували історичну Абетку Борисполя

Новини Борисполя

У музеї презентували історичну Абетку Борисполя У вівторок 18 травня в Бориспільському державному історичному музеї відбулась презентація видання під назвою "Абетка Борисполя: історичні замітки про місто" за редакції та упорядкування Світлани Дідух-Романенко. Про це повідомляють на сторінці Виконавчого комітету Бориспільської міської ради у Фейсбук.

– Книга розрахована на широкий загал читачів і буде цікава всім, хто не байдужий до історії міста. Альта, "Горка", кальмуси, понеділкування, "П’ята агітаційна майстерня», урочища, цегельня Тоцьких... Майже на кожну літеру українського алфавіту можна знайти замітку про наше місто, – зазначила пані Світлана.

У книзі описані основні історичні етапи, які переживали жителі Борисполя. Також видання познайомить читачів із видатними людей, які народилися чи жили у місті; із традиціями та звичаями бориспільців від найдавніших часів до сьогодення.

Це видання вийшло невеликим накладом, частину якого передали в музей, до бібліотек, у міську раду. Втім, як стало відомо ЦеБориспіль, усі, кому цікаво мати у домашній бібліотеці примірник "Абетки Борисполя", можуть її замовити в упорядниці – Світлани Дідух-Романенко.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, видання, презентація, Романенко, Дідух, Книга
Оціни новину →
Переглядів: 611
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою