АвторизаціяРеклама

» » У Молодіжного парламенту новий голова

У Молодіжного парламенту новий голова

Новини у Борисполі

У Молодіжного парламенту новий голова Минулого тижня в сесійній залі Бориспільської міської ради обрали нового голову Молодіжного парламенту. Весь наступний рік організацією керуватиме Вікторія Шевц

Цього року вступити до Молодіжного парламенту виявили бажання чимало громадських молодіжних організацій міста. Подання були від організацій «Молоді регіони», «Труба», «Живе каміння», «Золото нації», «Платформа», «Герої нашого часу», студентів Бориспільської філії Київського славістичного університету, «Молодь ХХІ століття» від ліцею «Дизайн-освіта», військово-патріотичного клубу «Ратоборець».

На засіданні було визначено новий кількісний та персональний склад Молодіжного парламенту. Новим головою було обрано Вікторію Шевц (на фото). Заступниками голови стали Андрій Крига та Наталія Федосова. До складу комісії увійшли Тетяна Рахуба – голова комісії з питань партнерства та міжнародних відносин, Наталія Федосова – голова комісії з питань роботи з волонтерами та меценатства. Вікторія Овдієнко стала головою комісії з питань юридичного забезпечення роботи Молодіжного парламенту та стажування в органах місцевої влади, Максим Сорін – головою комісії з питань пропаганди здорового способу життя та профілактики негативних соціальних явищ серед молоді. Юлію Мельниченко призначили головою комісії з питань культури, дозвілля та спорту, Андрія Поліщука – головою комісії з питань соціально-правової освіти, етики та екології, а Анну Білозір — головою комісії з питань преси та інформації.

Нова команда збирається і надалі розвивати молодіжне самоврядування.

— Пріоритетним напрямком роботи парламенту цього року є підвищення духовності у молоді, — заявила Вікторія Шевц.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
молодіжний парламент, Бориспіль, Вікторія Шевц
Оціни новину →
Переглядів: 1141
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою