АвторизаціяРеклама

» » У Борисполі запрацювали фонтани

У Борисполі запрацювали фонтани

Новини в Борисполі

Здається, що пекло цього літа ніколи не закінчиться. Ось і синоптики нічого втішного сказати не можуть: ще не менше двох тижнів стовпчики термометрів не опустяться нижче +35° С. Хоча санітарно-епідеміологічна станція суворо забороняє купатись у міських водоймах, багато мешканців міста просто не звертають уваги на цю заборону. І дорослі, і діти залюбки купаються в них, особливо в парку відпочинку «Приозерний», хоч і там вода перебуває у не дуже задовільному стані. Є деякі сміливці, які випробовують озеро в парку «Перемога», хоч вода там і не очищається. Правда, після статті в нашій газеті міські комунальники майже на півтора метра підняли рівень води у ньому.

На минулому тижні запрацювали і декілька міських фонтанів. Зазвичай, фонтани у містах будують для того, щоб покращити благоустрій населеного пункту, щоб біля них приємно було відпочивати жителям міста, особливо з малечею. Поблизу них призначають ділові зустрічі і побачення, а в літню пору тут шукають захисту від немилосердної спеки, яка панує на теренах України. У Броварах теж є декілька фонтанів, і хоч вони не вирізняються особливою красою та вишуканістю, але броварчани раді й таким. Але останнім часом фонтани не працювали, і їх включали тільки на свята. В зв’язку з тим, що стовпчик термометра досягає на сонці 40° С, міською виконавчою владою було прийнято рішення про їх включення, хоча це і дороге задоволення, враховуючи вартість води на цей час.

Ця подія викликала схвалення і серед дорослих, і серед малечі. Тепер майже протягом усього дня біля фонтанів гамірно і людно. Тут краще дихається і можна знайти хоч короткочасний захист від ніщивної спеки. Працює фонтанів декілька: один у парку «Перемога» і два на майдані Свободи. Особливо відпочинок припав до душі наймолодшим, які купаються у цих невеликих штучних водоймах. Користується великою популярністю так званий «каскад», де завжди людно і весело. Хоч і невелика, а радість під час спекотного і засушливого літа.

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
Благоустрій, фонтани, Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 880
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новости по теме