АвторизаціяРеклама

» » У коридорі Бориспільської ЦРЛ, біля приймального відділення, організували пункт обігріву безхатченків

У коридорі Бориспільської ЦРЛ, біля приймального відділення, організували пункт обігріву безхатченків

Новини у Борисполі

У коридорі Бориспільської ЦРЛ, біля приймального відділення, організували пункт обігріву безхатченків Через похолодання у коридорі Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, біля приймального відділення, організували пункт обігріву безхатченків. Про це повідомляється на сайті газети «Трудова Слава» із посиланням на депутата Бориспільської міської ради Іллю Луціва.

За словами І.Луціва, і у минулі роки з настанням холодів виникали такі ситуації й вирішували проблему дільничні лікарні. А якщо у безхатченків виникали хоч якісь проблеми зі здоров’ям – їх «клали» в терапевтичне відділення.

На сьогодні у лікарні розпочато ремонт терапії, тож тепер хворі перебувають по всьому корпусу ЦРЛ.

«Справді тісно сьогодні, бо всюди ремонти. Тому прохання до громади з розумінням поставитись до цієї ситуації», – наголосив лікар-депутат і додав, що проблема розміщення безхатьків не вирішаться, поки не завершиться ремонт приймального відділення, а це квітень-травень 2020 року.

«У новому приймальному відділенні передбачений ізолятор, де безбатченки будуть під наглядом лікарів та медсестер», – повідомив Луців.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
бомжі, лікарня, ЦРЛ, пункт обігріву, безхатченкі, Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 844
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою