АвторизаціяРеклама

» » У Кийлові виросло наметове містечко

У Кийлові виросло наметове містечко

Новини з району

Під час літніх канікул проблема для багатьох батьків - де оздоровити дитину, як і в якому оточенні вона проводитиме своє дозвілля, що нового дізнається.

Бориспільська християнська церква «Надія» цього літа організувала незабутній відпочинок для дітей віком від 7 до 14 років. Наметове містечко, в якому перебуває 70 дітей з різних регіонів України, виросло за півсотні метрів від Дніпра у Кийлові. Цікаві конкурси і розваги, спортивні змагання, купання у річці, прогулянки до лісу проводять з дітьми вихователі-наставники. Кожен може займатися заняттями за вподобаннями: рукоділлям, малюванням, співами. Для того, аби жодна дитина не залишилась без уваги, вихователі відповідають за невеличкі групи із 6-8 осіб.

У таборі є три медичні працівники. Загалом, близько 40 осіб опікуються дозвіллям, харчуванням, безпекою юних відпочивальників. Тут працюють християни на волонтерських засадах. Оздоровлюються діти на пожертви віруючих людей, батьки ж доплачують лише 175 грн за харчування. Про це розповів директор табору, пастир Василь Петрович Шиндерук. «Люди приносять нам овочі, продукти. Які хороші люди у нас! Я мешкаю у селі Кийлів, у надзвичайно райському місці вже 15 років. То чому ж діти не можуть сюди приїхати і відпочити? — говорить Василь Шиндерук. — Ми навчаємо дітей жити за християнськими заповідями, допомагаємо їм відшукати своє покликання у житті».

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 890
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою