АвторизаціяРеклама

» » У Кийлові тиждень не було світла

У Кийлові тиждень не було світла

Новини з району

У Кийлові тиждень не було світла Нинішній Новий рік був не надто радісним для багатьох мешканців Бориспільського району. Адже, погодьтеся, що просидіти без світла декілька діб, а то й тиждень у ХХІ столітті зовсім не романтично. Значна кількість сіл району (або частина населеного пункту) у новорічну ніч були без електропостачання: Кийлів, Вишеньки, Проців, Сошників, Старе, Вороньків, Жовтневе, Ревне, Мартусівка, Любарці...

В окремих селах ускладнено ремонт ліній електропередач через надмірні опади і повалені дерева у лісосмугах.

А в якому стані дороги на території Бориспільщини! Їх чистять невчасно і вкрай неякісно (!), піском практично не посипають. Тому не тільки складні погодні умови, але й недбале ставлення до роботи служб, які відповідають за стан доріг, призвело до значної кількості ДТП. Особливо небезпечним є відрізок дороги Бориспіль — Глибоке: снігові перемети на трасі нагадують американські гірки. Тільки зовсім не до сміху водіям і пасажирам.

Районне керівництво, незважаючи на надзвичайну ситуацію, що склалася у районі внаслідок стихії, зробило собі двотижневі канікули. У курсі справ лише заступник голови РДА Микола Кононенко, який був у «гарячих» точках навіть у вихідні. До окремих сільських рад також не вдалося додзвонитися. Хтось із сільських голів керує виключно по телефону, та є такі, хто організовував людей на ліквідацію наслідків стихійного лиха і сам працював разом із своїми односельцями.

Влада виявилася неспроможною вчасно впоратися із проблемами. Але ж як змінюється ставлення високопосадовців до людей напередодні виборів: обіцянки, безмежна турбота! Тож, люди, будьте пильні!

Вікторія Дмитренко

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1067
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar
1
1 Спам
Хотелось бы добавить, что коррупция процветает даже в Бориспольском районе - электричества не было в некоторых селах более 5 (!!) дней, а за то, чтоб наши доблестные работники РЭС включили требовали взятки за "досрочное" включение. И что бы вы думали? - люди сбрасывались по 20грн с дома на улице, и отдавали... А что бабушкам делать? сидеть без электричества или отдать 20грн из общего месячного дохода в 630грн пенсии?
Что говорить о дорогах? Какое посыпать? Кто чистит? Да нет у нас власти, и ответственного за это тоже нет, и НЕ БУДЕТ!!! Не свои же машины они на этих дорогах бить будут... Но что хотелось бы отметить - дорога Гора-Процев - почищена на оценку "удовлетворительно", не там ли наши депутаты живут? и не этой ли дорогой они ездят? - правильный ответ - "да", именно там и именно они. Мерседесы, наверное не проехали однажды по сугробам, и какой-то голова какого-то совета по голове получил за такое, и резко проблемма решилась, но стоит повернуть на любую сопутствующую дорогу, то не удивитесь что там сугробы со льдом так и остались. А зачем чистить? Ведь скоро растает... через месяц/полтора.. (без комментарий)
А что говорить про мэра Борисполя? Конечно на каникулах, наверное на Мальдивах где-то жарится, а почему бы и не жариться, когда получает/требует взятки в размере 2,5млн грн? И вы хотите чтоб он занимался НАШИМИ дорогами?
Говорить об этом можно много и долго, да только без результатно... что и самое печальное..
avatar

Новини за темою