АвторизаціяРеклама

» » У Київській області хочуть закрити притулок для домашніх тварин

У Київській області хочуть закрити притулок для домашніх тварин

Суспільство

Представники головного ветеринарного управління Києва сьогодні, 12 січня, збираються навідатися з перевіркою в притулок для домашніх тварин товариства захисту тварин "SOS", що в Пироговому.

Його власниця Тамара Тарнавська розповіла, що ветуправління перевірятиме, яким чином виконується положення про притулок для тварин, прийняте Держкомітетом ветеринарної медицини.

"Це положення приймали згідно європейських стандартів. Там є десятки норм, які неможливо виконати. Якщо їх дотримуватися, то не вийде відкрити ні єдиного притулку. Ми живемо за гроші платників податків східної Європи", - розповіла Тарнавська.

Застосовуючи норми, прописані в положенні, по словах Тарнавської, притулок можна буде закрити, адже при такій кількості тварин дотримувати усі стандарти, прописані в положенні, просто неможливо.

Зараз в притулку міститься більше 1000 тварин.

"Зараз стоїть питання, щоб кудись подіти частину тварин. Але роздати їх не вдасться, люди тільки зносять їх в притулок. Я сказала, що приспати тварин вони зможуть тільки через мій труп, якщо буде треба, то я підніму усю Європу", - резюмувала Тарнавська.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Притулок, тварини
Оціни новину →
Переглядів: 837
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою