АвторизаціяРеклама

» » У Іванкові вшанували пам’ять про земляка

У Іванкові вшанували пам’ять про земляка

Новини з району

У Іванкові вшанували пам’ять про земляка У Іванкові вшанували пам’ять про земляка: директора Іванківської середньої школи, відомого педагога-орденоносця Федора Михайловича Петруся (1920 р. – 1982 р.)

Першовересневі урочистості пройшли не коло сільської ради, а на квітучому подвір’ї школи. Тут зустрічали першокласників та вшановували пам’ять людини, яка своє життя віддала людям. Меморіальну дошку колишньому директору школи відкрили дружина й дочка Федора Михайловича та сільський голова Анатолій Тур. Коли скінчилась офіційна частина свята, старші люди ще стояли й згадували Федора Михайловича, світла пам’ять про якого й зараз живе у селі.

Іван Пархоменко, колишній директор школи:
— До всього, що ми тут бачимо, доклав свою руку Федір Михайлович. Він був взірцем для наслідування. Завжди міг знайти підхід до батьків, до підприємств-шефів школи, до вчителів і до самих дітей.

Леонід Гриценко, методист відділу освіти:
— Сьогодні ми згадуємо людину, яку ми всі поважали й цінували. Ініціатором встановлення дошки пошани виступив Михайло Корніяка, а колегія відділу освіти його підтримала. Федір Михайлович Петрусь ніколи не підвищував голосу, знав усіх дітей. Я вчився у нього. Під керівництвом Федора Михайловича Іванківська школа була однією з кращих у районі. Ці дітки, які сьогодні йдуть у перший клас, підростуть і зрозуміють, що тут працювала велика людина. І прийдуть до цієї дошки вклонитися.Петрусь Федір Михайлович (1920-1982 рр.), директор / іванківської школи з 1957 по 1980 роки. Нагороджений орденом Трудового Червоного прапора, медаллю Макаренка.Автор: Сергій КРУЧИНІН, Щотижневик «Вісті»

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Іванкові, пам’ять, вшанували, земляка
Оціни новину →
Переглядів: 1166
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою