АвторизаціяРеклама

» » У центрі Борисполя натрапили на групове поховання людей (+ світлини)

У центрі Борисполя натрапили на групове поховання людей (+ світлини)

Новини Борисполя

У центрі Борисполя натрапили на групове поховання людей (+ світлини) Під час риття котловану в центрі міста Борисполя, на задньому дворі ресторану Альта, було виявлені людські рештки. За припущеннями працівників Бориспільського історичного музею, поховання – це частина території кладовища поблизу однієї з церков у центрі міста. Можливо навіть біля Летської божниці.

Всього було виявлено рештки семи небіжчиків. Зустрічаються і дорослі, і діти. Орієнтовний період поховання – 200-300 років. Частини кістяків переважно розрізнені. Лише одне поховання більш-менш збереглося. Пов’язано це з тим, що на цій території проводились земляні роботи. Тут прокладені труби водопостачання, теплотраси, помітні залишки фундаментів різних епох.

Під час дослідження даної території бориспільськими дослідниками також були виявлені уламки глиняного та скляного посуду.

Чи будуть і далі досліджувати цю територію, наразі невідомо. Швидше за все це робитимуть допоки триватимуть земляні роботи. Що ще вдасться відшукати місцевим археологам, покаже час.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, знахідка, рештки, божниця, кладовище, люди, поховання
Оціни новину →
Переглядів: 2009
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою