АвторизаціяРеклама

» » У Борисполі злісних неплатників відключать від тепла, води, газу та світла

У Борисполі злісних неплатників відключать від тепла, води, газу та світла

Новини у Борисполі

У Борисполі злісних неплатників відключать від тепла, води, газу та світла Як повідомив на щотижневій нараді перший заступник міського голови Микола Корнійчук, міська влада готова всерйоз узятись за злісних неплатників комунальних послуг. Уже складений список із містян, які ні за що не платять. Таких виявилось аж 22 особи.

– Ми не будемо церемонитись із ними, – запевнив М.Корнійчук. – У супроводі міліції та виконавчої служби до кожного зробимо візит-попередження. Якщо після цього вони не сплатять у встановлений термін борги, будемо все відрізати і заварювати.

При цьому перший заступник повідомив, що є організації (одна з таких звернулась до влади міста), які готові перекупити борги споживачів, щоб самостійно розбиратись із боржниками.

– Крім боргу, вони вимагають від «своїх» боржників, щоб ті заплатили штрафи, пеню та інше. Не виключено, що відбиратимуть квартири. Ось такий законний бізнес є в Україні, якщо хтось не знав.

Продовжуючи тему роботи комунальних служб, М.Корнійчук відзначив, що найвища сплата по Тепломережі – 85%, по ЖЕК-1 – 71%, по ЖРЕУ – 72%.

Що стосується роботи по місту, було замінене освітлення на пішохідних переходах (таких у Борисполі 22). Замість звичайних та енергозберігаючих ламп були встановлені світлодіодні. Були встановлені євроконтейнери і з минулого тижня їх почав обслуговувати спеціальний автомобіль. У планах перенести майданчик для сміття, який знаходиться біля банно-прального комбінату. Такої ж участі чекає майданчик на вулиці Радгоспна (біля будинку культури). Тут сміттєві баки хочуть поставити біля кожного будинку, але ще радитимуться з людьми. Ведеться проектування спортивної зали в НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П.Чубинського».

Доповнив першого заступника в цій темі Анатолій Пасічний, голова Ради ветеранів м. Бориспіль. Зокрема, він попросив, щоб усі керівники комунальної сфери навчили своїх працівників культури поведінки та мовлення, особливо, коли їм телефонують споживачі з різних питань.

Джерело: http://borispol.org.ua

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, комуналка, боржники, влада
Оціни новину →
Переглядів: 1098
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою